Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok padákemOvěřeno

Tři, dva, jedna… jump do prázdna a letí!

Hledáte skutečný adrenalinový zážitek, při kterém tuhne krev v žilách? Co takhle vyzkoušet profesionální Tandemový seskok padákem z výšky 4000 metrů? Zažijte nepopsatelný pocit volného pádu při seskoku z letadla.

Jste fanouškem akčních filmů? Pak tento zážitek rozhodně musíte vyzkoušet! Když to přeci zvládl James Bond a mnozí další, Vy musíte taky. Poznejte pravé kouzlo stoupajícího adrenalinu během letu speciálním letadlem, mrazení a husí kůži před výskokem, volný pád s pocitem plným svobody, nedočkavost před samotným otevřením padáku a závěrečné měkké přistání na pevné zemi.

Tandemový seskok padákem je nezapomenutelný zážitek pro všechny odvážné muže a ženy, kteří chtějí doslova překonat hranice svého strachu.

 

Průběh zážitku:

Na začátku Vám dá tandempilot krátkou instruktáž o všem důležitém, obléknete si speciální kombinézu, nastoupíte do letadla a už stoupáte do výšky potřebné k seskoku. Během stoupání letadla si Vás k sobě tandempilot připoutá bezpečnostním postrojem a poté s Vámi z výšky 4000 metrů vyskočí. V této chvíli jste již zcela opustili letoun L-410 Turbolet a teď přibližně 50 sekund padáte volným pádem rychlostí asi 200 km/h. Ve výšce 1500 metrů nad zemí Váš instruktor otevře padák a následovně 4 až 6 minut prolétáváte vzduchem pomocí padáku. Zde si můžete jeho ovládání také sami vyzkoušet. Pár minut před přistáním pak instruktor převezme řízení a zajistí Vám tak zcela hladké přistání zpátky na zem.

 

Počet osob: 1

Doba trvání: celkem cca 3 hodiny

Specifikace: Tandemový seskok ze 3000 m – 4000 m

Dárkové balení zdarma

Poukaz na vybraný zážitek dostanete v parádním dárkovém balení, které můžete rovnou předat obdarovanému.

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Adrop.cz