Škola smyku

Jste opatrný a uvědomělý řidič, ale i přesto občas o svých řidičských dovednostech tak trochu pochybujete? Bojíte se příchodu zimy a toho, jak vlastně ustojíte smyk na náledí nebo nevíte jak v takové situaci správně zareagovat a kdy brzdit? V tom případě rozhodně musíte navštívit jednodenní kurz s názvem Škola smyku!
Nalezli jsme {{foundPosts}} {{resultText}}

Škola smyku

Statistiky dopravních nehod nejsou nijak příznivé během celého roku, jejich počet však rapidně stoupá hlavně během zimních měsíců. V autoškole se jako začínající řidič naučíte ovládat vozidlo jen za optimálních podmínek a mnohdy se do žádné krizové nebo nezvladatelné situace nedostanete. Jak ale zareagujete, když se Vám tato situace stane v osobním životě a kdo ochrání životy osob, které v tu chvíli budete mít ve svém voze. Pokud si nejste jisti svými znalostmi nebo se jen chcete v řízení vozidla zdokonalit, pak právě Vy musíte bez prodlení absolvovat Školu smyku. Během jednodenního kurzu se dostanete do všech možných situací, naučíte se s Vaším autem správně manipulovat, získáte vědomosti o všech smycích a brzdění a vyzkoušíte si také pár extrémních situací. Naučte se získat plnou kontrolu nad vlastním automobilem!  

Bezpečí na prvním místě!

Kurzy s názvem Škola smyku neboli také kurzy bezpečné jízdy, jsou určeny pro všechny řidiče, kteří se chtějí připravit na situaci, kdy budete na silnici čelit náledí nebo například zvířeti či jiné nečekané překážce. Kurzy se uskutečňují na speciálních plně vybavených cvičištích, kde jsou pro řidiče připraveny nejrůznější druhy terénů, zatáček i překážek, abyste se naučili své vozidlo zvládat vždy a všude.   Tento nevšední jednodenní kurz může být také zážitkem pro všechny milovníky sportovních a závodních automobilů, kteří se chtějí o autech naučit a dozvědět co možná nejvíc informací. Na konci kurzu získáte speciální certifikát, který Vám poté zůstane jako vzpomínka a cena za to, že chcete být v životě vždy připravený. Škola smyku může rozhodně posloužit také jako originální nápad na dárek pro někoho z Vašich nejbližších.  

Základní informace:

  • kurz je jednodenní
  • kurz absolvujete svým vlastním automobilem (abyste se ho naučili co nejlépe ovládat)
  • kurz se skládá z teoretické a praktické části
  • kurz musíte samozřejmě absolvovat dobrovolně
  • kurz je určen pro všechny řidiče starší 18 let, kteří jsou vlastníky řidičského průkazu sk. B
  • kurz můžete věnovat formou poukazu jako dárek
  • individuální přístup během kurzu
  • rady a následný dohled speciálního instruktora
  • certifikát o absolvování kurzu
  V kurzu Škola smyku se naučíte předvídat situaci a nic Vás tak již nebude moct zaskočit nebo překvapit. Díky absolvování tohoto kurzu a lepšímu porozumění svému vlastnímu automobilu můžete v takových situacích zachránit život nejen sobě, ale i svým blízkým.