Škola smyku ve Vysokém Mýtě

Škola smyku ve Vysokém MýtěOvěřeno

Škola smyku ve Vysokém Mýtě, 1 osoba, 5 hodin

Toužíte po adrenalinu a nepopsatelném pocitu z nespoutané jízdy? Chcete se naučit zvládat krizové situace a zdokonalit se ve svých řidičských dovednostech? V tom případě rozhodně musíte absolvovat kurz s názvem Škola smyku Vysoké Mýto.

 

Tento kurz se uskutečňuje v profesionálním areálu, který je vybudován speciálně pro tyto kurzy. Právě zde se naučíte zvládat své vozidlo v nepředvídatelných situacích, vyzkoušíte si smyky i různé typy vozovek a navíc si poté domů odnesete speciální certifikát, který Vám bude Váš zážitek připomínat. Rozlehlý areál rozprostírající se ve Vysokém Mýtě,patří mezi nejlepší výcviková centratohoto typu v České republice a kurzu se může zúčastnit kdokoliv starší 18 let, pokud je však samozřejmě vlastníkem řidičského oprávnění skupiny B.

 

Průběh zážitku: Zážitek Škola smyku začíná teoretickou výukou, při které Vás profesionální instruktor seznámí se správnou technikou jízdy, základními pravidly a správnými reakcemi, během krizových situací. Připomenete si vše, co by měl každý správný řidič vědět o svém vozidle a jak toto vozidlo správně ovládat. Dozvíte se fyzikální zásady, jak přesně působí na vozidlo odstředivé síly, jak dlouhé jsou brzdné dráhy a podobně. Samozřejmě se zde naučíte i jednotlivé typy smyků a jak je zvládat. Po absolvování výuky následují 4 hodiny na cvičišti, kde si opět pod dohledem instruktorů vyzkoušíte nejrůznější cvičné plochy a dráhy. Vyzkoušíte si smyk předních i zadních kol, smyk na rovině a smyk z kopce, slalom, brzdění i různé uhýbací manévry. Tento výcvik absolvujete ve vlastním automobilu a s instruktorem budete během jízdy spojeni pomocí vysílačky.

 

Škola smyku Vysoké Mýto obsahuje:
– teoretickou část
– praktický výcvik
– certifikát o absolvování kurzu

 

Možnost uskutečnění: celoročně (je nutno se přizpůsobit předem vypsaným termínům)
Doba trvání: od 9:00 do 16:00 hod (včetně hodinové přestávky na oběd)
Lokalita: Vysoké Mýto

 

Poznámky: Účastník školy smyku musí být držitelem platného řidičského průkazu skupiny B. Minimální věk účastníka je 18 let. Zákaz požití alkoholických a návykových látek před nebo během kurzu.

Dárkové balení zdarma

Poukaz na vybraný zážitek dostanete v krásném dárkovém balení, které můžete rovnou předat obdarovanému.Ta náročnější si poté mohou připlatit za exkluzivní krabičku.

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Zážitky.cz

Průměrné hodnocení zákazníků

9.5
10
Vynikající