Škola smyku v Mostě

Škola smyku v MostěOvěřeno

Škola smyku v Mostě, 1 osoba, 7 hodin

Přemýšlíte už delší dobu o tom, že byste chtěli zdokonalit své řidičské dovednosti? Chcete se vyvarovat krizovým situacím a naučit se správně ovládat své vozidlo v nepředvídatelných životních situacích? V tom případě musíte rozhodně absolvovat jednodenní kurz s názvem Škola smyku Most.

 

Během tohoto zážitku navštívíte jedno z nejmodernějších cvičišť v České republice, naučíte se zvládat extrémní situace astanete se řidičem, který ochrání nejen sebe, ale také své nejbližší. Pokud se rozhodnete zúčastnit se kurzu nebo ho darovat někomu ze svých přátel či členů rodiny, můžete se těšit na den plný smyků, zatáček a pištění pneumatik. Jedná se zkrátka o adrenalinový, ale také nad míru praktický zážitek, který Vám v budoucnu může dokonce zachránit život.

 

Průběh zážitku: Kurz začíná teorií, kdy Vás profesionální instruktor seznámí se základními pravidly bezpečnosti a správné techniky jízdy. Naučíte se nejrůznější reakce na krizové situace a dozvíte se základní fyzikální zásady, délku brzdné dráhy i vše potřebné k bezpečné a bezproblémové jízdě. Samozřejmě se seznámíte také se všemi druhy smyků a tím, jak je úspěšně zvládnout. Po teoretické přípravě Vás pak čekají celé 4 hodiny na cvičišti. Zde rovněž pod dohledem instruktorů vyzkoušíte na vlastní kůži smyky předních i zadních kol, smyk na rovině, smyk při jízdě z kopce i řadu specialit, mezi které patří slalom, brzdění nebo uhýbací manévry. Se svým instruktorem budete během jízdy komunikovat pomocí vysílačky.

 

Kurz Škola smyku Most obsahuje: 
– teoretickou část
– praktický výcvik
– certifikát potvrzující absolvování kurzu

 

Vybavení cvičiště: příčné vodní bariéry, různé druhy povrchů, aquaplaningová dráha, měření rychlostí, ostřikování ploch, zatáčky, rovinky, kopec končící zatáčku, kluzná plocha s úhybnou deskou

 

Možnost uskutečnění: celoročně (nutno se přizpůsobit jednotlivým termínům)
Doba trvání: 9:00 – 16:00 (včetně hodinové přestávky na oběd)
Lokalita: Most

 

Poznámky: Pokud nevlastníte žádný automobil, není problém zajistit půjčení auta. Účastník kurzu musí být majitelem řidičského oprávnění skupiny B a musí být starší 18 let. Nutná je rovněž fyzická a psychická způsobilost. Před, a také během kurzu, je přísně zakázáno konzumovat alkoholické nápoje nebo užívat návykové látky.

Dárkové balení zdarma

Poukaz na vybraný zážitek dostanete v krásném dárkovém balení, které můžete rovnou předat obdarovanému.Ta náročnější si poté mohou připlatit za exkluzivní krabičku.

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Zážitky.cz

Průměrné hodnocení zákazníků

9.3
10
Vynikající