Škola smyku Most

Škola smyku MostOvěřeno

Máte v zimních měsících strach vyrazit se svým vozem na ledové a kluzké silnice, a tak raději jezdíte MHD? Získejte opět pocit bezpečí nejen pro sebe, ale také své blízké a zarezervujte si zážitek s názvem Škola smyku Most.

Během jediného dne se v tomto výcvikovém centru pod vedením opravdových odborníků naučíte ovládat svůj vlastní vůz na nejrůznějších typech vozovky. Projedete si trať od jednoduchých mokrých zatáček po nezvladatelné ledové úseky. Zvládnete smyky předních i zadních kol, hodiny, úhybný manévr, slalom i jízdu z ledového kopce. Jen tak se totiž můžete zbavit svého strachu ze zimní jízdy.

Škola smyku Most je vhodná pro muže i ženy, kteří chtějí mít plnou kontrolu nad vlastním automobilem. Tento zážitek může posloužit také jako tip na originální dárek k Vánocům pro někoho z Vašich blízkých. Darujte víc než dárek, darujte nenahraditelné zkušenosti!

Škola smyku Most obsahuje:

–         teoretickou část

–         praktický výcvik

–         certifikát o absolvování kurzu

Vybavení cvičiště: vodní bariéry, různé druhy povrchů, měření rychlosti, ostřikování ploch, rovinka, zatáčka, kopec končící vytáčkou a kluzná plocha s úhybnou deskou

Doba trvání: od 9:00 do 16:00 hodin (1 hodinová přestávka na oběd)

Možnost uskutečnění: celoročně

Lokalita: Most

Informace: Jestliže nemáte vlastní auto, můžete si zde nějaké zapůjčit. Řidič musí být vlastníkem řidičského oprávnění skupiny B a občanského průkazu. Minimální věk 18 let.

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Esennce.cz