Škola smyku Jihlava

Škola smyku JihlavaOvěřeno

Rozhodli jste se Vy nebo někdo z Vašich nejbližších absolvovat kurz s názvem Škola smyku Jihlava a naučit se zvládat extrémní a nepředvídatelné situace na vozovce? V tom případě se během jediného dne stanete profesionálním řidičem, který zaručí bezpečnost nejen sobě, ale i své posádce. Kurz účastník absolvuje ve vlastním voze, aby se ho naučil co nejlépe ovládat a seznámil se s jeho technickými možnostmi.

 

Škola smyku Jihlava se uskutečňuje v nově vybudovaném profesionálním areálu s rozlohou více než 5 hektarů. Tento areál je umístěn ve středu republiky poblíž dálnice D1, a tak je ideální pro zájemce jak z Čech, tak z Moravy.

 

Průběh zážitku: Kurz začíná teorií, během které Vás profesionální instruktor seznámí se základními pravidly, technikou jízdy a chováním v krizových situacích. Samozřejmě se seznámíte i se všemi typy smyků a správným způsobem, jak je zvládat. Po teoretické části následují 3 hodiny na cvičišti, kde si vyzkoušíte snad všechny situace, se kterými se na silnici můžete setkat. Těšit se můžete na smyky jak předních, tak zadních kol, smyk na rovině, smyk z kopce, ale i speciality jako slalom, brzdění a nejrůznější vyhýbací manévry. Během celého kurzu budete přes vysílačku spojeni s instruktorem.

 

Areál školy smyku: Areál školy smyku byl u Jihlavy otevřen v roce 2011. Jedná se o prostranství s řadou cvičných ploch a moderním výukovým areálem. Najdete zde nejen výcvikovou plochu, ale také aquaplanningovou vanu, kluznou plochu se zatáčkou 90° a kluznou plochu se zařízením smyku zadní nápravy.

 

Možnost uskutečnění: celoročně, podle předem vypsaných termínů
Doba trvání: 4 hodiny
Počet osob: 1
Lokalita: Jihlava

 

Poznámky: Účastník kurzu musí být držitelem platného řidičského průkazu, který je povinen předložit před začátkem kurzu. Účastník kurz absolvuje s vlastním automobilem, aby se naučil jednat v krizových situacích. Kurz neobsahuje občerstvení.

Koupit na Esennce.cz

Průměrné hodnocení zákazníků

10.0
10
Fantastické