Rodinný víkend v aquaparku Praha

Rodinný víkend v aquaparku PrahaOvěřeno

Hurááá do aquaparku!

Zkuste si na chvíli představit, že letos své letní prázdniny nebudete trávit jen zdlouhavým pobytem u moře, ale užijete si se svými dětmi také originální zážitek. Splňte si sen o rodinném víkendu plném zábavy a nezapomenutelných zážitků a prožijte spolu Rodinný den v aquaparku + ZOO Praha.

Zážitek se odehrává v největším a nejznámějším aquaparku České republiky s názvem AQUAPALACE. Vy však máte možnost navštívit nejen tento vodní svět, ale také zoologickou a botanickou zahradu! Po takto nabitých dnech si pak musíte samozřejmě někde odpočinout. Co byste řekli luxusnímu rodinnému pokoji s vanou?

Zažijte neopakovatelný víkend s celou rodinnou a přijeďte si odpočinout do královského vodního světa. Hotel je na malé dětské návštěvníky plně připraven, takže se o jejich zábavu rozhodně nemusíte strachovat.

 

AQUAPARK Praha

Po celé naší zemi vychvalovaný vodní svět, který bude během zážitku součástí Vašeho hotelu, zajisté nadchne nejen děti, ale také rodiče. Svým návštěvníkům nabízí 2 velké paláce plné vodních radovánek a zábavy. Prvním je Palác dobrodružství, druhým Palác pokladů a třetím Palác relaxace. Mezi jednotlivými částmi aquaparku teče umělá řeka a Vy se tak po ní vždy dostanete tam, kam potřebujete. Jestliže máte rádi vodní adrenalin, vyzkoušejte 6 různých tobogánů, 3 skluzavky a bazén s umělými vlnami. Pro odvážné rodiče je zde pak připraven také hlubinný ponor do 8 metrů hluboké potápěčské jámy. Malé děti tu zase najdou vrak pirátské lodi, brouzdaliště, vodotrysky a skluzavky.

 

Rodinný pobyt v aquaparku Praha obsahuje:

  • ubytování na jednu noc v rodinném pokoji
  • bohatá snídaně formou bufetových stolů
  • neomezený vstup do aquaparku a Saunového světa
    (den příjezdu od 14:00 do 22:00 a následující od 10:00 do 22:00 hod.)
  • neomezený vstup do moderního dvoupodlažního fitness centra
  • župany (pro dospělé)
  • zdarma doprava k nejbližší stanici metra

 

Luxusní rodinný pokoj s vanou

Určitě každá rodina ocení prostorný rodinný pokoj s vanou, obrovskou manželskou postelí, patrovou postelí pro děti, velkou šatnou, odkládací plochou pro zavazadla, pracovním stolem, televizí s DVD přehrávačem a sadou nejrůznějších stolních her.

 

Počet osob: určeno pro rodinu (2 dospělí + 1 nebo 2 děti do 15 let)

Dárek: Každý dětský host dostane po příjezdu malé překvapení od pracovníků recepce.

Jak je během pobytu postaráno o děti?

Aquapalace Praha se těší vysoké návštěvnosti jak dospělých, tak dětí! Právě proto jsou vodní atrakce, ale i celkové služby hotelu přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly i rodinám s malými dětmi. Malí klienti si tedy během pobytu užijí stejně velkou porci zábavy, jako ti velcí! V areálu se uskutečňují i nejrůznější animační programy a zábavné akce pro děti, abyste si mezitím mohli nerušeně vychutnat relaxaci v saunovém světě.

 

Aquapark Čestlice a hotel Aquapalace Praha

Aquapark Praha je jedinečný relaxační komplex a největší aquapark ve střední Evropě. Areál se rozkládá na celkové ploše 9 150 m2 a je spojený s hotelem, ve kterém mohou být návštěvníci aquaparku během svého pobytu ubytováni. Samotný aquapark park pak svým hostům nabízí tři různé vodní světy. Palác dobrodružství, ve kterém najdete 6 tobogánů, 3 skluzavky, spacebowl a divokou řeku. Palác pokladů, ve kterém se nachází umělé vlnobití, dětské brouzdaliště a skluzavky. A Palác relaxace, ve kterém můžete nerušeně odpočívat ve vířivkách, v horkém bazénu nebo na speciálních masážních lavicích. V letních měsících můžete využít také venkovní zónu, kde jsou připraveny lehátka, venkovní plavecký bazén, dětské brouzdaliště a vířivé lavice.

 

Saunový svět

Saunový svět zaujme snad každého požitkáře a milovníka správného a kvalitního odpočinku. Právě v tomto světě najdete celkem 12 saun, které jsou určeny nejen k prohřátí těla a organismu, ale také k celkové detoxikaci a hlavně maximální relaxaci. Finské sauny, římské lázně, venkovní srub nebo sauna v ruském stylu. V saunovém světě najdete prostě vše, co byste si pod pojmem správná sauna mohli představit! K dispozici je pak také ochlazovací bazének a nejrůznější vířivky.

Koupit na Esennce.cz

Průměrné hodnocení zákazníků

9.5
10
Vynikající