Polárium a solná jeskyně

Polárium a solná jeskyněOvěřeno

Slyšeli jste již o nové léčivé metodě zvané Polárium? Chtěli byste objevit taje solné jeskyně? V tom případě zkombinujte obojí během zážitku s názvem Polárium a solná jeskyně. Tento zážitek je vhodný jak pro ženy, tak pro muže snad všech věkových kategorií. Jediné omezení se tu týká nastávajících maminek a lidí trpících srdečním onemocněním.

Zážitek Polárium a solná jeskyně začíná krátkou lékařskou prohlídkou. Zde Vám změříme tlak a Vy se převlečete do tzv. polární výstroje. Jedná se o šortky, tričko, čelenku a rukavice. Pak už se směle vydáte do Polária, kde poznáte pravý arktický mráz. Po opuštění polária zažijete neopakovatelný pocit tepla po celém svém těle. Proto následuje krátké cvičení v podobě jízdy na rotopedu, aby se všechny funkce Vašeho těla opět vrátily do normálu. Po cvičení už následuje pouze relaxace v solné jeskyni, kde hraje relaxační hudba a vzduch je plný minerálů z mořských solí.

Zažijte nezapomenutelnou relaxaci a objednejte si zážitek s názvem Polárium a solná jeskyně. Na den v arktickém mrazu zajisté jen tak nezapomenete.

Zážitek Polárium a solná jeskyně obsahuje:

–         2 vstupenky (můžete vzít někoho s sebou)

–         vstupní lékařskou prohlídku (měření tlaku)

–         3 minuty v POLÁRIU

–         20 minut lehkého cvičení a kryoterapie

–         50 minut relaxace v solné jeskyni

–         zapůjčení oblečení (tričko, šortky, ponožky, čelenka, rukavice, ústní rouška)

Doba trvání: 2 hodiny

Lokalita: Praha

Podmínky: Zážitek je vhodný pro všechny osoby s dobrým zdravotním stavem. Měli by se mu vyhnout nastávající maminky, lidé trpící vysokým krevním tlakem a onemocněním srdce.

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Esennce.cz