Podzemní dobrodružství

Podzemní dobrodružstvíOvěřeno

Vždy Vás zajímaly taje hlubokého podzemního života? Vydejte se tedy spolu se skutečnými instruktory do tajů jeskyní a zažijte pravé Podzemní dobrodružství. Odhalíte tak spletité jeskynní systémy a chodby, podzemní kaňony i mohutné dómy.

Během zážitku Vám bude zapůjčeno speciální ochranné oblečení, některé úseky budete muset překonávat pomocí visutých žebříků a lanových traverz, ale zajisté není nic, co byste nemohli překonat. Vžijte se na jeden den do kůže pravých speleologů a spusťte se jen s baterkou a speciálním vybavením vstříc podzemnímu dobrodružství.

Zážitek je vhodný jak pro muže, tak pro ženy. Je zde však nutná dobrá fyzická i psychická kondice. Musíte se připravit na chlad, žádné přirozené světlo, neustálou přítomnost vody, hluboké propasti i zúžené průlezy. Pokud Vás však Podzemní dobrodružství i přes všechny tyto fakty láká, nebrání Vám už nic v tom, stát se pravým dobrodruhem.

Podzemní dobrodružství obsahuje:

–          cestu do podzemní jeskyně

–          školení zkušeného instruktora (speleologa)

–          zapůjčení overalu, světla, přilby, vysoké obuvi pro podzemní řeky

–          transportní vak

–          v případě potřeby lano, karabiny

Doba trvání: Teoretická část + pětihodinová výprava do podzemí.

Možnost uskutečnění: Celoročně kromě období od poloviny září do poloviny října. V této době je totiž v jeskyních stav vysoké vody.

Lokalita: Jihomoravský kraj

Podmínky: Velmi důležité je teplé spodní prádlo, více párů ponožek, rukavice, které neomezují pohyb a oblečení na převlečení po skončení zážitku. Podzemní dobrodružství by měli absolvovat lidé s dobrou fyzičkou. Účastníci nesmí trpět závratěmi a klaustrofobii.

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Esennce.cz