Pivní lázně v Praze

Pivní lázně v PrazeOvěřeno

Určeno všem milovníkům piva!

Toužíte po krásných vlasech, zdravé pleti nebo potřebujete posílit obranyschopnost? Hledáte účinnou wellness proceduru, kterou můžete strávit s někým, na kom vám záleží? Pak si dopřejte pivní koupel pro dva! Příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů i pleti, uvolňuje svaly, prohřívá klouby a podporuje imunitu. Objednejte si pivní lázeň pro dva a získáte nejen tuto dvacetiminutovou blahodárnou proceduru, ale také neomezené množství piva po celou dobu koupele!

Co vás čeká v pivních lázních BBB Praha?

  • Dvacetiminutová pivní koupel pro dva ve speciální společné kádi
  • Volná konzumace Budějovického Budvaru po celou dobu trvání lázně
  • Půlhodinová relaxace na vypocení a uvolnění na lůžku z ovesné slámy

 

Pivní koupel pro dva probíhá ve speciálních vířivých kádích, které spolu s tepelným výměníkem zajišťují, že lázeň si po celou dobu procedury udrží ideální teplotu. Pivní lázně Praha používají patentovanou recepturu Bier Bottich Bad (BBB), která spočívá v přilévání horkého pivního kalu s chmelem a sladovnickým ječmenem.

Pivní lázně v srdci Prahy

Pivní lázně BBB se nacházejí v nejkrásnější části Prahy, na Starém městě. Relaxační proceduru proto můžete završit příjemnou procházkou. Necelých tři sta metrů od sídla lázní leží Staroměstské náměstí, které nabízí řadu turistických cílů, ať už v podobě historických památek, tak možnostmi nákupu. Komfortní ubytování a výbornou večeři si pak dopřejte ve stylovém hotelu U zlaté studny, který má sídlo na turisticky strategické Karlově ulici. Od orloje je vzdálený pouhých 5 minut chůze.

Koupel v pivních lázních Praha je již několik let navrcholu žebříčku v prodávanosti mezi zážitky, a je také velmi oblíbeným dárkem.

Koupit na Adrop.cz