Pivní lázně Tábor

Pivní lázně TáborOvěřeno

Dopřejte si tuto prospěšnou a příjemnou proceduru a navštivte pivní lázně v Táboře!

Pivní koupele si v posledních letech právem získávají stále větší popularitu. Jejich účinky totiž blahodárně působí nejen na zdraví pokožky, ale také uvolňují pohybový aparát a posilují celkovou imunitu. Dopřejte si i vy tuto prospěšnou a příjemnou proceduru a navštivte pivní lázně v Táboře! Během vašeho víkendu ve dvou získáte také návštěvu finské lázně a ubytování v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu Dvořák.

Kde objednat?

Objednejte si tento zážitek pomocí oficiálních prodejců. Jednoduše si vyberte balíček, který vám nejvíce vyhovuje a klikněte na tlačítko „Zobrazit“.

 

Poznámky: Pivní lázně se nedoporučují osobám, které trpí nějakým srdečním onemocněním nebo ženám v pokročilém stádiu těhotenství.

Co pivní lázně v Táboře nabízí?

 • Jednu noc pro dva v dvoulůžkovém pokoji luxusního hotelu Dvořák
 • Bohatou snídani podávanou formou bufetu v hotelové restauraci
 • Hodinovou návštěvu bazénu a speciální bylinkové finské lázně
 • Dvacetiminutovou pivní lázeň v kádi pro dva s možností načepovat si neomezené množství piva
 • Relaxaci pro znásobení účinků lázně na lůžku s ovesnou slámou

Možnost uskutečnění: celoročně, mimo období Vánoc a Silvestra

Poznámky: Osoby trpící závažnějším onemocněním by se o vhodnosti lázní měli napřed poradit se svým ošetřujícím lékařem. Lázně nejsou doporučovány zejména lidem trpícím vysokým krevním tlakem, srdeční nemocí a ženám v pokročilém stádiu těhotenství.

Pivní lázně Tábor s unikátními postupy

Celá proceduru pivní koupele probíhá v několika fázích tak, aby byla maximálně efektivní. Pro začátek si dopřejete příjemnou hodinu v bazénu a bylinkové finské lázni. Takto připravená pokožka totiž snadněji přijme veškeré blahodárné látky z pivní lázně, která bezprostředně následuje.

Koupele probíhají ve speciálních kádích s vířivkou. Díky výměníku tepla udržují koupelové pivo na správné teplotě. Jistě vás potěší, že doslova na dosah je umístěna pípa, ze které si můžete načepovat tolik piva, kolik vypijete.

Na závěr vás čeká příjemné lenošení na lůžku s ovesnou slámou. Tato půlhodina slouží vašemu tělu ke vstřebání všech účinných látek a k relaxaci.

 

Maximální pohodlí v hotelu Dvořák

Po absolvovaných procedurách je pro vás připraveno ubytování v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu, který je umístěný přímo v areálu pivních lázní. Těšit se můžete na komfortní pokoj typu superior.

 • Koupelny vybavené vanou
 • Televizor se satelitním příjmem
 • Připojení na internet

Tipy na výlety v okolí

Husitské město Tábor má jak známo bohatou historii a navíc se v něm nacházejí hned dvě mimořádné historické památky spadající mezi české národní kulturní památky.

 

 • Hrad Kotnov
  Z někdejšího husitského opevnění se vlastně dochovala jen jedna jediná věž. Ta je ale unikátní ukázkou bateriové věže. V jejích prostorách můžete navštívit husitské muzeum. Seznámíte se s životem středověké společnosti a dozvíte se více o slavné minulosti města Tábor.
 • Bechyňská brána
  Tato národní kulturní památka je poslední dochovanou městskou branou v Táboře. Postavena byla už v době gotiky a její podoba zůstala do současné doby takřka nezměněná. Najdete ji v těsné blízkosti zmiňované věže Kotnov.
Kde koupit?