Pivní lázně Štramberk

Pivní lázně ŠtramberkOvěřeno

Máte rádi dobré pivo a zároveň byste rádi něco udělali pro své zdraví?

Máte rádi dobré pivo a zároveň byste rádi něco udělali pro své zdraví? Nabízíme vám nevšední víkendový pobyt pro dva s ozdravnou pivní koupelí, návštěvou solné jeskyně a chybět nebude ani dobré pivo k pití. V pivních lázních Štramberk si navíc můžete vybrat ubytování v hotelu i ve stylových roubenkách. Neváhejte a dopřejte si příjemný zážitkový pobyt, nebo ho věnujte jako originální dárek.

Kde objednat?

Objednejte si tento zážitek pomocí oficiálních prodejců. Jednoduše si vyberte balíček, který vám nejvíce vyhovuje a klikněte na tlačítko „Zobrazit“.

 

Poznámky: Pivní lázně se nedoporučují osobám, které trpí nějakým srdečním onemocněním nebo ženám v pokročilém stádiu těhotenství.

Co nabízí lázně Štramberk?

 • Ubytování pro dva dle vlastního výběru je možné v hotelu i roubenkách.
 • Dvacetiminutovou pivní koupel paní sládkové si zpestříte sklenicí kvasnicového piva.
 • Odpočinete si při společné návštěvě solných jeskyní ve Štramberku.
 • Prohlédnete si Muzeum starých tisků, lidové keramiky a Panoptikum.
 • Vychutnáte si polopenzi v podobě večeře a snídaně v hotelové restauraci.
 • Na pokoji na vás bude čekat originální dárek a uvítací drink.

Možnost uskutečnění: celoročně, kromě období Vánoc a Silvestra

Poznámky: Pivním lázním by se měli vyvarovat lidé trpící srdečním onemocněním nebo ženy v pokročilém stádiu těhotenství.

Speciální pivní koupele paní sládkové

V pivních lázních Štramberk vyzkoušíte zcela unikátní proceduru. Kromě klasické pivní lázně vás totiž čeká speciální aromaterapie. Funguje na bázi postupně se uvolňujících chmelových silic, které jsou doplněné éterickými oleji z žateckého poloraného červeňáku. Blahodárně působí zejména na omlazení pleti, uvolnění svalů, ale také posílení imunitního systému. Po koupelích vás čeká příjemná relaxace spojená s úchvatnou vyhlídkou na město.

 

Ubytování podle vašeho gusta

Při objednávání vašeho víkendu pro dva v pivních lázních Štramberk si zvolte druh ubytování, který vám bude nejlépe vyhovovat. V nabídce najdete ubytování v hotelu i roubenkách, které jsou stylově zařízené po vzoru našich předků. Těšit se ale můžete na komfortní koupelnu s vanou i kuchyňský kout.

 

Tipy na výlety v okolí

Město Štramberk je učiněným rájem pro turisty. Ať už dáváte přednost sportu, procházkám nebo výletům za poznáním, přijdete si na své.

 

 • Zřícenina hradu Štramberk
  Hrad a zejména jeho věž, která od roku 1903 slouží jako rozhledna, je nejvýznamnější dominantou města.
 • Muzeum Zdeňka Buriana
  S dílem malíře a ilustrátora Zdeňka Buriana, které si obvykle spojujeme především s příběhy Eduarda Štorcha, se můžete blíže seznámit v muzeu pod náměstím.
 • Lašská naučná stezka
  Startovní informační tabule naučné stezky se nachází přímo před budovou nádraží. Provede vás přírodními a historickými zajímavostmi Štramberku.
Kde koupit?