Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm

Pivní lázně Rožnov pod RadhoštěmOvěřeno

Chcete prožít mimořádný víkend plný rozmazlování a příjemných zážitků?

Chcete prožít mimořádný víkend plný rozmazlování a příjemných zážitků? Zveme vás na luxusní pobyt pro dva do pivních lázní v Rožnově pod Radhoštěm. Speciální receptura koupelového piva stejně jako omlazující procedury zajistí, že se domů vrátíte krásně odpočatí. Svůj pobyt navíc můžete strávit v překrásném prostředí čtyřhvězdičkového hotelu Eroplán (vzdálenost od pivních lázní 2.1km). Objednejte si tento speciální víkend pro dva a získáte také další wellness procedury v podobě detoxikačního zábalu či masáže lávovými kameny.

Co Rožnovské lázně nabízí?

 • Noc pro dva v luxusním pokoji čtyřhvězdičkového hotelu Eroplán
 • Parní aromaterapie pro připravení pokožky s využitím máty, meduňky a šalvěje
 • Pivní lázeň v dřevěné kádi pro dva s relaxačním audio programem
 • Neomezená konzumace piva dle vlastního výběru během procedur
 • Intenzivní detoxikační zábal z pivovarských kvasnic k omlazení kůže
 • Relaxační masáž zad a šíje pomocí nahřátých lávových kamenů
 • Závěrečná relaxace pro maximální efekt procedur

Objednejte pobyt v pivních lázním Rožnov své drahé polovičce nebo svým blízkým a rozhodně nebudete zklamaní! Stovky spokojených zákazníku mluví za vše!

Pivní lázně v Rožnově pečují o tělo i duši

Wellness centrum v areálu rožnovského pivovaru je výjimečné svým komplexním přístupem k lidskému tělu. Svým klientům nabízí nejen relaxační a ozdravné pivní koupele, ale dbá také na vytvoření duševní pohody. K tomu napomáhá zejména nádherné prostředí plné příjemných vůní, ale také hudba a zejména přístup personálu. Náladu vám bezpochyby zvedne také fakt, že po celou dobu vašich procedur si můžete dopřávat piva, co hrdlo ráčí. Stačí si vybrat.

 • polotmavý Rothschild
 • světlé nealkoholické pivo
 • polotmavý Rothschild
 • světlé nealkoholické pivo

Ubytování v hotelu Eroplán i pro náročné

Čtyřhvězdičkový hotel Eroplán poskytuje luxusní ubytování a zajistí vám maximálně příjemně strávený čas.

 • Moderní pokoje se sprchovým koutem nebo vanou
 • Televizor se satelitními programy
 • Připojení na internet
 • Parkoviště zajištěné kamerovým systémem

Hotel disponuje výbornou restaurací, kde si můžete pochutnat na jídlech moravské i mezinárodní kuchyně. K dispozici je vám také snack bar pro posezení při kávě nebo míchaném drinku.

Kde objednat?

Objednejte si tento zážitek pomocí oficiálních prodejců. Jednoduše si vyberte balíček, který vám nejvíce vyhovuje a klikněte na tlačítko „Zobrazit“.

 

Poznámky: Pivní lázně se nedoporučují osobám, které trpí nějakým srdečním onemocněním nebo ženám v pokročilém stádiu těhotenství.

Tipy na výlety v okolí

Rožnov pod Radhoštěm nabízí celou řadu atraktivních turistických cílů. V okolí města se nachází desítky značených cest a řada cykloturistických a lyžařských tras.

 • Valašské muzeum v přírodě
  Tento skanzen patří mezi nejkrásnější a nejrozlehlejší centra tradiční kultury u nás. Prohlédnout si můžete Dřevěné městečko, které věrně prezentuje život na malém městě na přelomu 19. a 20. století, Mlýnskou dolinu s expozicí funkčních technických staveb fungujících na vodní pohon či Valašskou dědinu s hospodářskými usedlostmi a dílnami řemeslníků.
 • Soláňská galerie v přírodě
  Nedaleko Rožnova, směrem na Velké Karlovice, leží obec Soláň a v ní mimořádně zajímavá galerie. Je výjimečná především tím, že se tamní umělecké výstavy konají přímo pod širým nebem.

Rožnov pod Radhoštěm

Půvabné městečko na řece Bečvě patří mezi místa, kam se lidé velmi rádi vracejí. Malebná krajina s přírodou na dosah, hory a tolik vzácný klid na odpočinek? to všechno naleznete, pokud se rozhodnete pro návštěvu Rožnova pod Radhoštěm. Vaše mysl dokonale zrelaxuje během pěších či cyklistických výletů do okolí, vaše tělo zase nabere síly v místních pivních lázních, které patří k nejnavštěvovanějším v ČR. Milujete historii? Pak si nesmíte nechat ujít návštěvu Valšského muzea v přírodě, které je jedinečnou ukázkou architektury ale také způsobu života našich předků.

 

Pivo, lázně a relaxace

Krásná příroda, která Rožnov obklopuje, je ideálním místem pro působení proslulých pivních lázní. Není nic příjemnějšího, než si po výletu na čerstvém vzduchu dopřát pivní lázeň, která zregeneruje pleť i unavené svaly, a k tomu si dát sklenku chlazeného zlatavého moku. Spojte příjemné s užitečným a vypravte se do rožnovských pivních lázní! Tamní provozovatelé si zakládají na filozofii komplexní péče o lidské tělo, které zahrnuje jak fyzickou schránku, tak mysl. Lepší místo pro odpočinek si lze jen těžko představit.

 

Rožnov jako turistický ráj

Město Rožnov pod Radhoštěm je ideálním výchozím bodem pro všechny milovníky turistiky. Precizní značení stezek a cest vám umožní snadnou orientaci a plánování výletů. Výběr je opravdu bohatý. Podívejme se na nejoblíbenější trasy.

 

 • Rožnov p. R. – Radhošť – Pustevny
  Z Rožnova vyjdeme po červené turistické značce, stoupáme až na vrchol Radhoště, odkud se vydáme kolem sochy pohanského boha Radegasta po modré, která nás povede po hřebeni na Pustevny. Zpáteční cestu si můžeme zpestřit jízdou lanovkou do Trojanovic a odtud autobusem přes Frenštát do Rožnova. Tato trasa patří mezi méně náročná a její délka je 12 km.
 • Rožnov p. R. – Bystřička – Vsetín
  Celou cestu z Rožnova budeme sledovat modrou turistickou značku. Půjdeme kolem usedlostí na Kutiskách a Videčských Pasekách, mineme dřevěný kostelík ve Velké Lhotě. Součástí trasy je také hráz vodní nádrže Bystřička. Od ní stoupáme směrem na Klenov nad Dušnou, odkud cesta sbíhá přes Putýrku do Vsetína. Tento výlet nepatří mezi náročné, ale je poněkud delší. Měří totiž 28 km.
 • Cyklostezka Bečva
  Kromě pěších turistů je Rožnov skvělou příležitostí také pro cyklisty. K dispozici máte celkem 160 km tratí, které mapují místní pamětihodnosti, přírodní památky a dokonce i místní speciality. Většina z nich kopíruje malebný tok řeky Bečvy.

Co všechno můžete vidět

Rožnov pod Radhoštěm je proslulý především díky Vlašskému muzeu v přírodě. Jedná se o rozsáhlý komplex historických staveb a funkčních technických zařízení. Stanete se svědky způsobu života našich předků a lidových řemesel, ochutnáte tradiční krajové speciality. Návštěvu Valašského muzea v přírodě můžete absolvovat také se zkušeným průvodcem, který vám podá odborný výklad a dohlédne, abyste během exkurze nic zásadního neminuli.

Dominantou Rožnova, jak už celé jméno městečka napovídá, je hora Radhošť. Na tomto oblíbeném poutním místě naleznete dřevěnou kapli, sousoší věrozvěstů Cyrila a Metoděje a samozřejmě také legendární sochu pohanského boha Radegasta.

K nejoblíbenějším turistickým cílům patří také nedaleké Pustevny. V tomto rekreačním a turistickém středisku se nacházejí proslulé dřevěné stavby postavené v lidovém slohu, které navrhoval významný slovenský architekt Dušan Jurkovič. Při jejich prohlídce si zaručeně budete připadat, že jste se ocitli v pohádce.

 

Krajové speciality a ubytování v okolí

Pokud chcete svou cestu do Rožnova pojmout opravdu poctivě, jistě si nesmíte nechat ujít ochutnávku místních specialit. Valašská kyselica s preclíkem, halušky na nejrůznější způsoby či krkovice plněná trnkami ? to je jen několik tipů na dobroty, které si v některé z místních hospůdek můžete dopřát.

Podstatnou součástí příjemné dovolené je samozřejmě komfortní ubytování na místě, kde se budete cítit dobře a dočkáte se také profesionálních služeb. Přestože v okolí existuje mnoho kvalitních ubytovacích zařízení, zdaleka nejvíce kladných ohlasů naleznete na čtyřhvězdičkový hotel Eroplán přímo v Rožnově. Nabízí nadstandardní moderně zařízené pokoje, výbornou restauraci, kde se vaří jak krajové speciality, tak mezinárodní kuchyně, ale také vybavené wellness centrum. Hotel se navíc nachází dvacet minut chůze od zmiňovaných pivních lázní. V případě, že se rozhodnete pro objednání pobytu v místních pivních lázních, budete ubytování právě v tomto proslulém hotelu.

Kde koupit?