Pivní lázně Karlovy Vary

Pivní lázně Karlovy VaryOvěřeno

Toužíte po oddychu a ničím nerušené relaxaci? Dopřejte si tedy pár dní zaslouženého odpočinku, utečte od každodenních starostí a nikdy nekončících povinností a vydejte se do pivních lázní! Víkend v pivních lázních Karlovy Vary je vhodný pro osoby všech věkových kategorií a užijí si ho zajisté nejen vášniví milovníci tohoto zlatavého moku.

Ubytováni budete ve čtyřhvězdičkovém hotelu Maltézský kříž, který se nachází přímo v historickém centru Karlových Varů. Hotel pochází z roku 1706 a je tedy nejstarším hrázděným domem na Staré louce. I když byla celá budova v roce 2003 podrobena hloubkové rekonstrukci, pořád jsou zde zachovány nástěnné historické fresky a hrázděné zdivo. V těchto nádherných prostorách si vychutnáte svou pivní proceduru v ručně vyrobené dubové kádi pro dva. Během koupele můžete neomezeně konzumovat pivo Krušovice, které si můžete sami čepovat do chlazeného půllitru. Po koupeli Vás pak čeká také ničím nerušený odpočinek na lůžku vyrobeném ze slámy.

 

Víkend v pivních lázních Karlovy Vary obsahuje:

  • ubytování na 1 noc ve čtyřhvězdičkovém hotelu
  • snídaně pro dva
  • pivní koupel v dubové vaně pro 2 osoby (20 minut)
  • neomezená konzumace piva během lázně
  • relaxace na lůžku z ovesné slámy (20 minut)

 

Počet osob: 2
Doba trvání: 2 dny (1 noc)
Možnost uskutečnění: celoročně (kromě období Vánoc a Silvestra)
Lokalita: Karlovy Vary

 

Poznámky: Víkend v pivních lázních Karlovy Vary je vhodný pro všechny. Pouze osoby, které trpí vysokým krevním tlakem, křečovými žílami a srdečními chorobami, by se před rezervováním pobytu měli o jeho vhodnosti pro jistotu poradit se svým ošetřujícím lékařem. Pivní lázně nejsou vhodné pro osoby po operaci srdce a nastávající maminky.

Koupit na Esennce.cz

Průměrné hodnocení zákazníků

9.3
10
Vynikající