Pivní lázně Bahenec

Pivní lázně BahenecOvěřeno

Vychutnejte si originální pivní lázně ve vkusně zařízeném horském wellness hotelu

Toužíte po pár dnech plných zaslouženého odpočinku a ničím nerušené relaxace? Opusťte tedy alespoň na dva dny svůj každodenní život, problémy i povinnosti a navštivte horské Pivní lázně Bahenec.

Kde objednat?

Objednejte si tento zážitek pomocí oficiálních prodejců. Jednoduše si vyberte balíček, který vám nejvíce vyhovuje a klikněte na tlačítko „Zobrazit“.

Pivních lázních Bahenec se dodnes používá originální receptura na přípravu samotné pivní koupele, takže se nemusíte obávat o nekvalitní suroviny či špatné bylinky. Ubytování budete v tříhvězdičkovém a velmi vkusně zařízeném horském wellness hotelu s polopenzí. Na pokoji na Vás budou čekat měkoučké župany a lahodný uvítací drink. Dopřejte tedy i sobě špetku luxusu a odpočívejte stylově. Pivní lázně jsou vhodné jak pro muže, tak pro ženy a ocení je zajisté nejen mladší, ale i starší generace.

Ponořte se až po krk do kádě plné piva a vychutnávejte si přitom neomezené množství tohoto zlatavého moku, které si můžete sami načepovat do připraveného půllitru. Existuje pro český národ snad lepší způsob relaxace?

 

Poznámky: Pivní proceduře by se měli vyvarovat osoby trpící vysokým krevním tlakem a srdečními chorobami. Také je nedoporučujeme těm, kteří v poslední době prodělali závažnější operaci a ženám v pokročilém stádiu těhotenství.

Kde koupit?

Cenový rozsah

1700
13400