Noc v romantickém hotelu v Praze

Noc v romantickém hotelu v PrazeOvěřeno

Užijte si dokonalou noc v romantickém hotelu Nebozízek na jednom z nejkrásnějších míst Prahy!

Užijte si dokonalou noc v romantickém hotelu Nebozízek na jednom z nejkrásnějších míst Prahy! Nabízíme vám vše, co k ideální romantické noci patří – nádherný apartmán přímo uprostřed petřínského parku s výhledem na Malou stranu a Pražský hrad, dokonce nechybí ani postel s nebesy. Dopřejte si noc v romantickém hotelu v Praze a získáte rovněž večeři v luxusní restauraci.

 

Tento pobytový balíček vám nabízí

 • Ubytování pro dva na jednu noc v luxusním romantickém apartmánu s nádhernou postelí s nebesy
 • Romantickou večeři pro dva ve stylové hotelové restauraci v ceně 800 Kč
 • Láhev lahodného sektu na pokoji, kterou si můžete zpestřit váš večer
 • Snídani pro dva v hotelové restauraci
 • Květina pro dámu

 

Romantický hotel v srdci Prahy

Petřín je už tradičně označovaný jako místo pro schůzky zamilovaných. O romantickém apartmá v tamním parku to platí dvojnásob. Historický nábytek včetně nádherné postele s nebesy doplňuje dnes již téměř standardní vybavení pro váš komfort, jako je internetové připojení či satelitní příjem. Využijte této nabídky a budete se kochat úchvatným výhledem na Staré město a řeku Vltavu.

 

Tipy na výlety v okolí

Díky strategicky velmi výhodné polohy vašeho ubytování budete mít ty největší skvosty přímo na dosah ruky.

 • Petřínská rozhledna
  Tato architektonicky výjimečná stavba byla inspirována podobou Eiffelovy věže v Paříži. Málo známou skutečností je, že svou francouzskou příbuznou převyšuje. Ideálně strávenou romantickou procházku si můžete zpestřit jízdou lanovkou či návštěvou zrcadlového bludiště.
 • Pražský hrad
  Ze svého apartmánu ho budete vídat oknem, ale proč se na něj nepodívat zblízka? Komplex historických staveb zahrnuje kromě sídla hlavy státu také jeden ze světových architektonických skvostů ? chrám sv. Víta. Vzhledem k tomu, že se jedná o skutečně rozsáhlý soubor staveb, vyhraďte si na něj dostatek času. Těšit se můžete také na překrásný výhled na Prahu.
Koupit na Esennce.cz

Průměrné hodnocení zákazníků

9.8
10
Vynikající