Luxusní den pro nastávající maminky

Luxusní den pro nastávající maminkyOvěřeno

Každá maminka nám dá jistě za pravdu, že doba těhotenství a čekání na to, až ve svém náručí poprvé budete chovat svého drobečka je nádherná a nepopsatelná životní zkušenost. Nikdo však nepopírá, že je to rovněž období velmi namáhavé a každá těhotná žena si projde také jistými nepříjemnostmi. Právě proto se jeden luxusní salón v Praze rozhodl, umožnit nastávajícím maminkám den plný odpočinku a relaxace.

Prožijte nebo darujte své milované ženě zážitek plný péče a hýčkání. Zajisté nic totiž neuvolní napjaté svaly a nervy tak, jako uvolňující masáž. Navíc je součástí zážitku také manikúra a pedikúra, takže od nás bude budoucí maminka odjíždět nejen odpočatá, ale také zkrášlená.

 

Jemná prenatální masáž

Jedná se o uvolňující masáž zad a šíje, která je určená speciálně těhotným ženám. Masáž odstraňuje bolest páteře a hlavy a zvyšuje pružnost pokožky. Je to úžasný způsob, jak správně uvolnit tělo v období těhotenství.

 

SPA manikúra

SPA manikúra je příjemné ošetření rukou, spojené s peelingem, čištěním nehtů, masáží a zábalem na zjemnění a hydratování pokožky. Součástí procedury je také lakování nehtů.

 

SPA pedikúra

SPA pedikúra je relaxační typ pedikúry, který využívá speciální pemzu a odstraňuje z nohou tvrdou a zrohovatělou vrstvu. Procedura obsahuje čistící lázeň, zábal se změkčujícím účinkem, peeling s višňovou vůní, masážní emulzi s vůní tropického ovoce a lehkou vrstvu hydratačního krému. Součástí procedury je také lakování nehtů.

 

Luxusní den pro nastávající maminky obsahuje:

–         jemnou prenatální masáž (60 minut)

–         SPA manikúru (90 minut)

–         SPA pedikúru (90 minut

 

Počet osob: 1

Doba trvání: 4 hodiny

Lokalita: Praha 1

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Esennce.cz