Lukostřelba

LukostřelbaOvěřeno

Staňte se profesionálním lukostřelcem a naučte se lovit!

Lukostřelba je umění, které lidé ovládají již od nepaměti. Jde o loveckou nebo také vojenskou techniku, při které jde především o co nejpřesnější zasažení cíle. Obdivujete Vy nebo někdo z Vašich blízkých tuto pozoruhodnou kratochvíli? V tom případě rozhodně vyzkoušejte náš originální zážitek s názvem lukostřelba.

Během jednoho odpoledne si vyzkoušíte nejen střelbu z luku, ale také z kuše, a to vše v moderní a velmi komfortní střelnici. Dohlížet na Vás bude profesionální instruktor, jak se Vám ale bude střelba dařit, záleží samozřejmě jen a jen na Vás.

Staňte se profesionálním lukostřelcem a naučte se lovit! Po absolvování tohoto kurzu Vám už zajisté žádná kořist jen tak neuteče.

Po celou dobu trvání vám bude k dispozici profesionální lektor, který vás naučí všechnu potřebnou techniku a to od správného postoje, úchopu luku a natahování tětivy, až po zamíření a střelu. Počet šípů je neomezený, takže se nemusíte bát jakékoli rány, která nepůjde na střed terče. Součástí je samozřejmě také zapůjčení kompletního sportovního vybavení. Tato varianta je určena pro jednoho střelce.

Co by měl každý lučištník před napnutím tětivy vědět?
Tato aktivita není nijak náročná na přípravu a zvládnete ji bez problémů. Stačí dorazit v pohodlném oblečení a vše ostatní vám zapůjčíme, takže nezbývá, než si to pořádně užít.

 

Město: Třeboň

Počet osob: 1

Doba trvání: 2 hodiny

Specifikace: Lukostřelba

Dárkové balení zdarma

Poukaz na vybraný zážitek dostanete v parádním dárkovém balení, které můžete rovnou předat obdarovanému.

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Adrop.cz