Let stíhačkou L-29

Let stíhačkou L-29Ověřeno

Letíte rychleji než vítr a jste přitisknuti do sedadla letadla. Krajinu pod vámi už skoro nevidíte, jen pár mráčků, které rychle míjíte jeden za druhým. Stíhací letouny se nasazují ve vojenských operacích po celém světě. Vy máte možnost si let vyzkoušet bez hrozby boje kolem vás. Zažijte adrenalinový let a překonejte svůj strach z rychlosti ve vzduchu.

Který malý kluk nechtěl někdy alespoň jednou letět opravdovou stíhačkou? Splňte si svůj dětský sen a zažijte nezapomenutelný let ve skutečném vojenském letadle!

Právě se Vám naskytla jedinečná možnost prožít jako civilistovi něco, co zažívají jen skuteční hrdinové nasazující životy pro svou zemi. Proudová stíhačka L-29 Delfín toho dokáže opravdu hodně. Jaké kousky s Vámi pilot vyzkouší, však záleží jen a jen na Vás. Úhybné manévry? Rychlé klesání? Vruty a obraty? Stačí si vybrat. Rychlost až 700 km/h. Držte se!

Zážitek je určen jen pro jednu osobu, rodina či přátelé Vám ale samozřejmě mohou fandit a vše dokumentovat. Kdyby náhodou nikdo neměl čas, nezoufejte.

 

Dárkové balení zdarma

Poukaz na vybraný zážitek dostanete v krásném dárkovém balení, které můžete rovnou předat obdarovanému.Ta náročnější si poté mohou připlatit za exkluzivní krabičku.

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Zážitky.cz

Průměrné hodnocení zákazníků

10.0
10
Fantastické