Let balónem

Let balónemOvěřeno

Létáme při svítání, nebo 3 hodiny před západem slunce, a to celoročně po celé ČR.

Vždy jste chtěli mít křídla a putovat po obloze kde se Vám zachce? Realita Vám samozřejmě tento sen nesplní. Co byste však řekli elegantní náhradě v podobě horkovzdušného balónu? Nastupte do proutěného koše, naberte správnou výšku a objevujte svět z ptačí perspektivy jako pravý dobrodruh.

Let balónem Vám umožní na jeden den zapomenout na každodenní starosti a nikdy nekončící povinnosti a získat na svět nový svěží názor. Pocitu volnosti a svobody, který ve vzduchu získáte, se poté zajisté nebudete chtít jen tak vzdát.

Pokud zážitek chcete umožnit také někomu ze svých blízkých, zkuste ho pomocí speciální poukázky překvapit na narozeniny, Vánoce či jinou významnou událost. Dárky v podobě zážitků jsou vždy originální a nezapomenutelné.

 

Popis zážitku: Nejprve obsluha balónu nachystá balón k letu, Vy jako pasažér samozřejmě můžete pomáhat. Pilot Vás pak poučí o správném chování během letu a po nastoupení do koše začíná samotný odlet. Délka letu záleží především na rychlosti větru, obvykle se však jedná o hodinový let, během kterého uletíte vzdušnou čarou přibližně 15 km. Po přistání budete slavnostně pokřtěni za členy posádky a dostanete pamětní list. Pak Vás obsluha doveze na místo startu (nebo dle domluvy).

Možnost uskutečnění: celoročně, den a čas vzletu se potvrzuje několik hodin předem (podle platné předpovědi počasí)

Podmínky: Zúčastnit se zážitku může téměř kdokoliv. Let však nedoporučujeme těhotným ženám. S sebou by účastníci měli mít pohodlné oblečení a pevné boty. Není třeba se oblíkat tepleji, v balónu je během letu stejná teplota jako na zemi. Let můžete neomezeně fotit a natáčet.

 

Dárkové balení zdarma

Poukaz na vybraný zážitek dostanete v parádním dárkovém balení, které můžete rovnou předat obdarovanému.

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Adrop.cz