Last minute let balónem

Last minute let balónemOvěřeno

Program
Stejně jako aerolinky, tak i balóny potřebují naplnit svou kapacitu v každém letu. Za výrazně snížené ceny tak můžete zakoupit last minute letenku do horkovzdušného balónu.
Jak letenka funguje:
Aktivací letenky e-mailem (viz Rezervace) vás zařadíme do naší databáze klientů s last minute letenkou. Následně vás budeme kontaktovat, jakmile se uvolní místo na jeden z letů. Pošleme vám SMS, na kterou je potřeba odpovědět do 2 hodin.
Pokud se vám termín hodit nebude, tak nezoufejte. Stačí počkat a my se na vás brzy opět obrátíme s dalším termínem a garantujeme, že se vám po dobu platnosti (1 rok) ozveme minimálně 15x. Letenku je také možné doplatit a vyměnit za klasickou. Termín a lokalitu si pak vyberete podle představ a zaplatíte pouze rozdíl ceny.
Výhody last minute letenky:

Lety balónem jsou poněkud náročné na meteorologické podmínky. Pokud vás ale zkontaktujeme, že váš let nastane v následujících 3 dnech, je šance zrušení letu mizivá.

Pokud si nákup rozmyslíte a budete chtít naplánovat přesný termín a lokalitu, je možné letenku doplatit a vyměnit za klasickou. Zaplatíte pouze rozdíl ceny.

V rámci služby, kromě naplánování termínu, máte plnohodnotný servis včetně fotografií z letu, vzduchoplaveckých certifikátů a přípitku šampaňským po letu.

Let je možné realizovat i v zimních termínech.

V neposlední řadě budete mít dobrý pocit z toho, že jste absolvovali let balónem výhodně.

Na co dát pozor

Není možné si objednat let na konkrétní termín a lokalitu.

Termín a místo konání letu (zámek Konopiště nebo oblast Českého ráje) vám ohlásí provozovatel prostřednictvím SMS, v době 6 – 72 hodin před letem, a je jen na vás, pokud se pro něj rozhodnete nebo ne.

Termín letu je nabídnut 6 – 72 hodin před letem.

Je třeba voucher aktivovat (podle dalších instrukcí) co nejdříve. Platnost poukazu je 1 rok, stejně jako u ostatních zážitků.

Město: Dle domluvy s pilotem

Počet osob: 1 osoba

Doba trvání: 3 – 4 hodiny

Specifikace: Letenka pro 1 osobu

Dárkové balení zdarma

Poukaz na vybraný zážitek dostanete v parádním dárkovém balení, které můžete rovnou předat obdarovanému.

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Adrop.cz