Kurzy vaření Ola Kala

Kurzy vaření Ola KalaOvěřeno

Kurzy vaření v luxusním kulinářském ateliéru Ola Kala.

Chcete se naučit vařit jako opravdový profesionální šéfkuchař? Pak jsou právě pro Vás připraveny kulinářské Kurzy vaření Ola Kala. Díky této lekci vaření pod vedením zkušených šéfkuchařů, získáte zcela nové gastronomické zkušenosti, osvojíte si lahodné recepty a dovednosti z domácí i mezinárodní kuchyně.

Kurzy vaření Ola Kala probíhají ve speciálním kulinářském ateliéru s 6 kompletně vybavenými pracovišti. I když je zážitek určený pro jednu osobu, pracuje se ve dvojicích. Celkem je v ateliéru přibližně 12 začínajících či mírně pokročilých kuchařů. Vaří se na spotřebičích značky DeDietrich a jídlo se podává na francouzském měděném nádobí. Už jen tyto fakty jsou zajisté pro mnohé z nás nezapomenutelným zážitkem.

Zúčastněte se zážitku s názvem Kurzy vaření Ola Kala a naučte se vařit jako profesionál. Překvapíte tím zajisté nejen svou rodinu, ale také všechny budoucí konzumenty Vašich pokrmů.

 

Kurzy vaření Ola Kala obsahují:

–         účast na jednom z právě probíhajících kurzů (česká kuchyně, ryby a mořské plody, steak a ratatouille, italská kuchyně, další)

–         nápoj na uvítanou

–         instruktáž šéfkuchaře a jeho asistenta

–         suroviny

–         přípravu tříchodového menu a následnou konzumaci

–         posezení v ateliéru

–         ochutnávku vín

–         certifikát o absolvování kurzu

–         zástěru jako dárek

 

Počet osob: 1

Lokalita: Praha

Doba trvání: 4 hodiny (ve večerních hodinách)

Možnost uskutečnění: celoročně

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Esennce.cz