Královská relaxace

Královská relaxaceOvěřeno

Toužíte po kvalitním odpočinku? Udělejte si tedy trochu času a nechte se myšlenkami přenést do slunného Thajska, kde se Vaše tělo naplní záchvěvem exotiky a romantických vůní. Královská masáž je procedura, během které se budete cítit jako opravdový panovník a zažijete relaxaci nejen těla, ale také duše.

Vybrat si můžete ze čtyř nejlepších a nejoblíbenějších relaxačních masáží a na závěr Vás čeká také šálek bylinkového čaje. Nechte se hýčkat!

Královská masáž obsahuje:

– vybranou masáž celého těla

– péči zkušené odbornice

– šálek čaje po masáži

Doba trvání: 2 hodiny

Lokalita: Praha

Masáž si můžete vybrat z následující nabídky:

Bylinná antistresová masáž: Jedná se o starodávnou bylinnou masáž, ke které se používají plátěné sáčky naplněné směsí bylinných rostlin a trav s aromatickými látkami. Masáž je rozdělená na dvě různé etapy. V té první se na tělo přiloží horké bylinné balíčky, které odstraní napětí a bolest. V té druhé části pak následuje masáž aromaterapeutickými oleji s extrakty z jasmínu, santalového dřeva a limety. Výsledkem masáže je tedy uvolnění těla a pozitivní mysl.

Aroma masáž: Revitalizační masáž pomocí aromatických olejů s výtažky z levandule, růžového dřeva, eukalyptu a máty. Aromaterapie je zaměřena na uklidnění a dosažení stavu harmonie těla i duše. Aromaterapeutická olejová masáž byla velmi oblíbená už na čínském a japonském dvoře.

Masáž lávovými kameny: Starodávná, mytická čínská masáž, která používá 53 hladkých lávových kamenů vyvržených horou přímo z dračí sluje. Kameny se nahřejí ve vodní lázni a poté se ještě horké pokládají na lidské tělo. Současně budete masírováni vonným olejem. Poznejte teplo procházející hluboko v těle a získejte sílu a energii draka.

Masáž obličeje: Chiropraktická masáž obličeje a vlasové části hlavy. Uvolňuje svalové napětí a odstraňuje bolesti krční páteře. Jedná se o jednu z nejúčinnějších antistresových terapií, která je oblíbené v celé Asii díky svým relaxačním účinkům.

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Esennce.cz