Kite na zkoušku

Kite na zkouškuOvěřeno

Slyšeli jste o báječném sportu zvaném kiting a jeho podobách jako snowkiting, landkiting nebo kiteboarding?

Slyšeli jste již o novém a velmi zábavném sportu s názvem kiting? Pokud se tedy chcete seznámit s jeho základy a užít si pouštění speciálního draka na vlastní kůži, rozhodně byste měli, vyzkoušet zážitek s názvem Kite na zkoušku.

Jednodenní kurz je určen pro naprosté začátečníky. Naučíte se všechny správné techniky a všelijaké triky, abyste s kitingovým vybavením dokázali profesionálně vzlétnout i bezpečně přistát zpátky na zem.

Zážitek s názvem Kite na zkoušku, může posloužit také jako originální dárek k narozeninám pro někoho z Vašich blízkých. Darujte místo okázalých a často nechtěných dárků zážitek, na který se jen tak nezapomíná.

 

Kite na zkoušku obsahuje:

– jednodenní kurz kitingu

 

Co se naučíte: Během tohoto zážitku absolvujete základní výcvik a získáte tak všechny vědomosti, které jsou ke kitingu potřeba. Naučíte se připravit si draka, manipulovat s ním a pak bezpečně přistát.

 

Doba trvání: 1 den

Lokalita: Praha, Ostrava

Možnost uskutečnění: období od dubna do listopadu

 

Poznámky: Během kurzu musí foukat, pokud nebude vítr, bude Vám přiřazen náhradní termín. V zimě se zážitek uskutečňuje na sněhu v Krušných horách (Boží Dar), Krkonoších a Oderských horách.

 

Pro koho je tento kurz: Pro naprosté začátečníky, kteří se s kitingem chtějí seznámit.

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Esennce.cz