Extrémní jízda na čtyřkolce

Extrémní jízda na čtyřkolceOvěřeno

Chcete zažít opravdový adrenalin, při kterém doslova tuhne krev v žilách? Pak je právě pro Vás vytvořen zážitek s názvem Extrémní jízda na čtyřkolce. Vyzkoušejte jaké to je projíždět lesem, poli, blátem, kamenitými sjezdy a brody, na čtyřkolce s pohonem 4×4. Na takovýto den totiž zajisté jen tak nezapomenete.

Zážitek Extrémní jízda na čtyřkolce se uskutečňuje v areálu bývalého tankodromu. Po celou dobu zážitku na Vás bude dohlížet vyškolený instruktor a poradí Vám s čímkoliv, co budete během své jízdy potřebovat. Dohlíží ale především na bezpečnost a správné ovládání celé čtyřkolky. Kdybyste třeba v blátě náhodou zapadli, vytáhnou Vás speciálním navijákem. Neexistuje tedy situace, ze které by Vás rychle nedostali.

Užijte si výhled na krajinu ze sedla tohoto rychlého stroje a zažijte Extrémní jízdu na čtyřkolce. Jen tak překonáte svůj strach z terénní jízdy lesem.

Co všechno umí 4×4 čtyřkolka? Ihned po příjezdu se společně s instruktorem vyplní protokol o zapůjčení tohoto monstra a pak už hurá na to! Pokud bude mít závodník zájem, může si zapůjčit speciální oblečení. No a pak už se jde na samotnou jízdu. Cesta bude plná průjezdů vodou, blátem a strmými kopci… Je taky možné, že čtyřkolka někde uvízne, ale i na to je řešení – naviják! Tahle jízda bude pořáááádný adrenalin!

Balíček obsahuje:
• zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4X4 (JourneyMan Gladiator RX510, X6, X5),
• zapůjčení helmy,
• palivo,
• průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce,
• údržbu stroje po uskutečnění zážitku.

Co by měl dobrodruh vědět?
Na místě je možnost zapůjčení zdarma ochranné přilby pro jezdce i spolujezdce. Poplatek za spolujezdce je 200 Kč/hodina. Dále je možné zapůjčit nepromokavý oděv (100 Kč), chránič páteře (50 Kč), kuklu do helmy (50 Kč) či rukavice (20 Kč). Je možné také přiobjednat fotky z divoké jízdy za 100 Kč či video za 250 Kč.

Pojištění a odpovědnost
Čtyřkolky mají standardní povinné pojištění pro provoz na pozemní komunikacích ze zákona. Všechny škody, které účastník způsobí vlastní vinou jsou na jeho zodpovědnost. Pokud samozřejmě bude dodržovat pokyny instruktora, který vše důkladně vysvětlí, nemusí se ničeho bát. Na místě je možné uhradit příplatek (připojištění) za vzniklou škodu přesahující 10 000 Kč, který činí 250 Kč.

 

Město: Vílanec u Jihlavy

Počet osob: 1

Doba trvání: 60 minut

 

Dárkové balení zdarma

Poukaz na vybraný zážitek dostanete v parádním dárkovém balení, které můžete rovnou předat obdarovanému.

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Adrop.cz