Eurovíkend Madrid

Eurovíkend MadridOvěřeno

Nádherné město Madrid je hlavním městem temperamentního Španělska. Jeho nejkrásnější částí je rozhodně samotné centrum, kde najdete plno zelených parků, velká kruhová náměstí, historické renesanční stavby, ale i moderní budovy a vysoké mrakodrapy. Madrid je město kontrastů a svou netradiční atmosférou si dokáže získat snad opravdu každého.

A právě zde můžete nyní vyrazit na nezapomenutelný eurovíkend! Jedná se o třídenní pobyt, během kterého se seznámíte s městem, s jeho památkami i zajímavými místy, poznáte zdejší kulturu a navíc získáte zážitky, na které budete vzpomínat až do konce života. Madrid je úchvatná evropská metropole, kterou by měl navštívit každý, kdo touží po neopakovatelném cestovatelském dobrodružství.

Památky

  • královský palác Palacio Real s nástropními freskami
  • obrazárna Museo del Prado
  • náměstí Plaza de Espana
  • pomník Miquela de Cervantese

Zajímavosti

  • hlavní a zároveň i největší město Španělska
  • nachází se přímo ve středu Pyrenejského poloostrova
  • žijí zde přibližně 3 000 000 obyvatel
  • kromě památek kraluje Madrid Španělsku také svým rušným nočním životem

Kulturní město

Madrid je městem, které nikdy nespí! Proto není divu, že je zde kulturní život opravdu pestrý a bohatý a nejen místní, ale i turisté se mohou každý den těšit na novou kulturní akci. Festivaly, koncerty a jiné tyto akce se jsou zde na denním pořádku a konají se v jakémkoliv ročním období. Nejdůležitější události roku je festival hudby, tance a divadla s názvem Fiesta de Otono. Turisté zde ze všech akcí a nočních aktivit nejvíce obdivují temperamentní tanec flamengo. Pokud chcete vidět skutečné profesionály, rozhodně se zúčastněte jednoho z flamencových večerů.

 

Romantický pobyt v Madridu

Madrid je skvělým místem pro zamilované páry. Přes den zde můžete obdivovat místní architekturu, historické památky, odpočívat a vychutnávat si zdejší speciality v jedné z příjemných restaurací a večer vyrazit do města za pořádnou zábavou. Pokud tedy se svou partnerkou nebo partnerem už delší dobu přemýšlíte nad společným víkendovým pobytem, Madrid je rozhodně ten pravý!

Koupit na radynacestu.cz