Eurovíkend Istanbul

Eurovíkend IstanbulOvěřeno

Istanbul je výjimečné město, které dohromady spojuje dva různé kontinenty, přesněji tedy Asii a Evropu. Právě proto má neuvěřitelnou atmosféru, odevšad zde voní exotické koření, všude narazíte na milé a ochotné obyvatele, vychutnáte si každodenní ruch tržnic a navštívíte neuvěřitelně krásné historické památky. K tomu všemu navíc zažijete neopakovatelné chvilky se svou milovanou polovičkou, a tak se z tohoto pobytu stane rázem nezapomenutelný romantický eurovíkend v Istanbulu! Poznejte i Vy nezaměnitelnou kombinace Evropy a dávného orientu! Návštěva Istanbulu je bezpochyby zážitek na celý život.

 

Památky Istanbulu

  • nádherná Modrá mešita, pocházející ze 17. století
  • palác Topkapi
  • mešita Euyp Sultan Cami
  • Stumbul s historickou čtvrtí a kostelem

Zajímavosti o Istanbulu

  • Istanbul je největší město Turecka
  • jedná se o obchodní křižovatku a bránu do Orientu
  • Istanbul patří mezi jedny z nejstarších měst na světě
  • během své dlouhé historie byl název města změněn hned několikrát, a tak ho můžete znát také jako Byzantion, Konstantinopol nebo Cařihrad

Romantický pobyt v Istanbulu

Plánujete-li se svou milovanou polovičkou vyrazit na místo, kde Vás nikdo a nic nebude rušit. Kde zažijete neopakovatelné dobrodružství, poznáte cizí kulturu a město, zapomenete na všechny starosti a povinnosti každodenního života a navíc získáte nezapomenutelné vzpomínky, pak rozhodně musíte navštívit charismaticky Istanbul.

Istanbul je město, které si zamilují snad všechny věkové kategorie. Najdete zde jak staré a krásné historické čtvrti, tak moderní nákupní uličky s pulzujícím životem. Istanbul je zkrátka městem kontrastů a svým návštěvníkům má zaručeně co nabídnout.

 

Istanbul, město snů

Pokud jste už několikrát přemýšleli o tom, že byste chtěli své partnerce či partnerovi splnit dávný sen a vyrazit na společnou dovolenou, ale bohužel Vám to z časových nebo finančních důvodů pořád nevychází, nezoufejte. Eurovíkendové pobyty jsou jak finančně, tak časově nenáročné a zamiluje si je snad každý. Jedná se o snadný a rychlý způsob cestování, kdy během jediného víkendu poznáte skrz na skrz jednu z předních evropských metropolí. A právě nyní máte možnost vyrazit na takovýto pobyt i do nádherného Istanbulu.

Koupit na radynacestu.cz