Eurovíkend Barcelona

Eurovíkend BarcelonaOvěřeno

Chcete-li spolu se svou láskou vyrazit na romantický víkend, kde Vás nikdo a nic nebude rušit, kde zažijete neopakovatelné společné chvilky ve dvou a navíc poznáte nové místa, zvyky i celkové prostředí, rozhodně musíte vyzkoušet unikátní víkendové pobyty s názvem Eurovíkendy.

Jedná se o jedinečný zážitek, který prožijete během jediného víkendu. Sami si zvolíte destinaci, kterou už delší dobu toužíte navštívit a o vše ostatní, se za Vás postarají odborníci. Ubytování, cesta, pojištění a jiné náležitosti, které jsou s cestováním neodmyslitelně spjaté, jsou zahrnuty v ceně. Vy si tak musíte pouze zabalit kufry a vydat se spolu se svou milovanou polovičkou prožít nezapomenutelné dobrodružství!

Barcelona je zářivým drahokamem Španělska a celého Středozemního moře. Své návštěvníky dokáže okouzlit hned po příjezdu. Odevšad zde dýchá dávná a velmi zajímavá historie i dynamická a moderní současnost. Barcelona je město kontrastů, které si získá snad každého. Pokud chcete poznat pravou část Španělska a vidět nejen všechny památky, ale také poznat místní kulturu, pak je Eurovíkend v Barceloně přesně to, co hledáte.

Památky

  • gotický chrám Santa Maria del Mar, pocházející ze 14. století
  • unikátní Picassovo muzeum
  • nádherný chrám Sagrada Familia, jehož stavba začala v 19. století a dodnes nebyla dokončena

Zajímavosti

  • Barcelona je sídlem arcibiskupa
  • jedná se o jedno z průmyslových center severovýchodního Španělska
  • v roce 1992 se zde odehrávaly letní olympijské hry
  • Barcelona je evropskými turisty navštěvovaná více než Madrid

Nikdy nekončící romantika

Pokud se rozhodnete pro eurovíkend v Barceloně, zajisté tím nejen sobě, ale i svému partnerovi či partnerce splníte všechny, i ty nejtajnější sny. Barcelona má v sobě totiž kouzlo, na které se jen tak nezapomíná. Ať už dáváte přednost slunečnému počasí, horkým plážím a průzračně čisté mořské hladině nebo prohlídce památek, zajímavostí a ochutnávání místních specialit, Barcelona Vás nezklame.

Romantický eurovíkend v Barceloně může být také skvělý typ na dárek k výročí, Vánocům nebo Valentýnu. Udělejte pro Váš vztah velké a láskyplné gesto a pozvěte svou lásku na víkend, na který nikdy nezapomenete!

Koupit na radynacestu.cz