Disneyland Paříž

Disneyland PařížOvěřeno

Zbavte se starostí a zažijte nespoutanou zábavu v Disneylandu.

Toužíte spolu se svou milovanou polovičkou po nezapomenutelném víkendu ve dvou? Co takhle vyzkoušet eurovíkend s názvem Disneyland Paříž. Během jediného víkendu se zbavíte všech svých každodenních starostí a povinností a užijete si nespoutanou zábavu v jednom z nejlepších zábavních parků v Evropě.

O návštěvě Disneylandu často sní nejen děti, ale i dospělí. Proč však stále jen snít, když toto přání jde velmi snadno zrealizovat. Disneyland v USA není jediný Disneyland na světě a jeden máme dokonce i v Evropě. Řeč je o Disneylandu Paříž, který byl slavnostně otevřen v roce 1992 a od té doby se stal nejnavštěvovanějším a nejvyhledávanějším zábavním parkem v celé Evropě. Pokud chcete i Vy zrealizovat své dávné sny, neexistuje lepší způsob než vyrazit na eurovíkend do Disneylandu v Paříži.

 

Jednotlivé atrakce Disneylandu

Vesmírná hora – nejnavštěvovanější horská dráha s rychlostí až 68 km/hodinu

Indiana Jones a chrám zkázy – horská dráha s jízdou hlavou dolů

Piráti z Karibiku – vodní dráha

Hledá se Nemo – dráha, během které proplujete VAP na hřbetu želvy

Malý svět – barevná dráha pro děti

Buzz laser show – jízda inspirovaná animovaným filmem Toy Story 2

Rock´n Roll a Aerosmith – jízda přes zvukové studio

Strašidelný dům – horská dráha určená jen pro odvážné jedince

Hrad – hlavní dominanta celého areálu, pod ním je umístěna tajemná jeskyně s hrůzostrašným spícím drakem, který čeká na svou princeznu

 

Představení v Disneylandu

Kromě samotných atrakcí a horských drah se v Disneylandu Paříž odehrávají i některá divadelní či akrobatická představení. Mezi ně patří například:

  • Tarzan
  • Lví král
  • Efekty z Armageddonu
  • BuffalloBill na divokém západě

 

Romantický výlet do Disneylandu

Patříte-li s Vaším partnerem či partnerkou mezi šťastně zamilované páry, které touží po společně strávených chvílích a nějakém tom dobrodružství, rozhodně byste měli vyzkoušet eurovíkend v Disneylandu. Můžete si společně splnit svůj dávný sen, zažít nespoutanou zábavu a navíc si s sebou odvézt i nezapomenutelné zážitky. Disneyland je prostě svět splněných přání.

Objednat na radynacestu.cz

Průměrné hodnocení zákazníků

9.9
10
Vynikající

Kategorie