Čtyřkolky Příbram

Čtyřkolky PříbramOvěřeno

Láká Vás svět adrenalinu, rychlé auta a motorky a také moderní čtyřkolky? Užijte si tedy adrenalinový zážitek s názvem Čtyřkolky Příbram, na který zajisté jen tak nezapomenete! Udržovaná trať plná zatáček a skoků je na Vás již připravena.

Pronajměte si na jedno odpoledne rychlou terénní čtyřkolku a užijte si neopakovatelný pocit volnosti. Trať pro jízdu má délku přibližně 1 km a je plná zatáček, uliček a skoků, které zvládnou jak zkušení jezdci, tak začátečníci. Ke všemu na Vás bude dohlížet vyškolený instruktor, takže se nemusíte obávat o své bezpečí.

Čtyřkolky Příbram jsou určeny pro všechny muže a ženy, kteří se nebojí vyzkoušet něco nového a lákavého. Užijte si nespoutanou jízdu! Tento zážitek navíc může posloužit jako skvělý a originální dárek k narozeninám nebo Vánocům pro někoho z Vašich nejbližších.

Zážitek Čtyřkolky Příbram obsahuje:

–         zapůjčení čtyřkolky SUZUKI 400 na 1 hodinu

–         zapůjčení ochranné přilby

–         služby instruktora

–         spotřebu pohonných hmot

Počet osob: 1 až 2

Možnost uskutečnění: celoročně

Doprovod: možný

Lokalita: Příbram a okolí

Poznámky: Zážitek mohou absolvovat i děti, musí je však doprovázet dospělá osoba. Na čtyřkolce může jet jen jedna osoba, můžete však hodinovou jízdu na jedné čtyřkolce vyměnit za půlhodinovou jízdu na dvou čtyřkolkách.

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Esennce.cz