Aktivní víkendový pobyt v Jeseníkách

Aktivní víkendový pobyt v JeseníkáchOvěřeno

Dopřejte si aktivní pobyt v Jeseníkách!

Chcete prožít příjemný víkend uprostřed krásné přírody a dáváte přednost aktivnímu odpočinku? Dopřejte si aktivní pobyt v Jeseníkách! Kromě ubytování v útulném penzionu Pod Mořským okem si užijete pozornost v podobě láhve sektu na přivítanou. Ať už dáváte přednost lyžování nebo cykloturistice, penzion Pod Mořským okem je díky své ideální poloze dokonalým místem pro oba tyto sporty.

 

Aktivní víkend v Jeseníkách zahrnuje

 • Pohodlné ubytování na dvě noci pro dva v apartmá s vlastní kuchyňkou
 • Láhev sektu Bohemia na přivítanou
 • Cyklomapu nebo skimapu pro vaši pohodlnější orientaci v okolí

 

Penzion Pod Mořským okem

Váš aktivní pobyt v Jeseníkách si zaručeně užijete a to díky útulnému prostředí penzionu, který se nachází v malebné obci Karlovice v Hrubém Jeseníku.

 • Zařízené apartmány s kompletně vybavenou kuchyní
 • Prostorné koupelny
 • Příjemné interiéry obložené dřevem

 

Toto ubytovací zařízení je také ideálním místem nejen pro víkend v Jeseníkách pro dva, ale i pro rodinné dovolené, protože disponuje rozlehlou zahradou a dětským koutkem. Zvýhodněný příplatek za ubytování dítěte na dvě noci činí 700,- Kč.

 

Tipy na výlety v okolí

Jeseníky patří mezi nejkrásnější kouty naší země a jsou také místem s nejčistším ovzduším. Malebná příroda vybízí k mnoha sportovní aktivitám, jako je lyžování či cykloturistika, ale je také místem s mnoha zajímavými turistickými cíli.

 • Zámek Bruntál
  K nejkrásnějším stavbám celého regionu patří malebný renesanční zámek, který je proslulý převážně díky nádhernému arkádovému nádvoří. Nejhodnotnější interiéry včetně zámecké kaple jsou přístupné široké veřejnosti.
 • Hrad Freudenštejn
  První zmínky o této stavbě pocházejí už ze 13. století, kdy jej založil český král Přemysl Otakar II. Ačkoli se do dnešních dnů zachovaly jen zbytky zdiva a příjezdová cesta, jedná se o oblíbený turistický cíl.
Koupit na Esennce.cz

Průměrné hodnocení zákazníků

8.9
10
Průměrné