Adrenalinový den Krkonoše

Adrenalinový den KrkonošeOvěřeno

Máte chuť svůj každodenní život plný starostí a povinností vyměnit za neuvěřitelný den plný zážitků a dobrodružství? V tom případě zajisté bude zážitek s názvem Adrenalinový den Krkonoše přesně to, co hledáte.

Zpusťte se na terénní koloběžce střemhlav dolů z krkonošských hřebenů, přeleťte zelené údolí na lanové kladce, balancujte vysoko ve vzduchu na pohybující se kládě a nakonec si užijte houpačku vysokou 17 metrů. Při všech těchto adrenalinových zkušenostech na Vás samozřejmě budou dohlížet vyškolení instruktoři, kteří Vám předají bezpečnostní pokyny a zasvětí Vás do tajů správného adrenalinu. Během celého zážitku budete bezpečnostně 2x jištěni, a tak se vůbec nemusíte obávat o své bezpečí.

Zažijte špetku opravdového dobrodružství a zábavy uprostřed Krkonošských hor a zarezervujte si svůj vlastní Adrenalinový den Krkonoše.

Obří houpačka ? Jedná se o jednu z nejvyšších houpaček v Evropě. Zhoupnete se zde z neuvěřitelné výšky 17 metrů.

Bungee trampolína ? Chtěli byste si vyzkoušet akrobatické kousky na trampolíně? Pak Vám k tomu tato speciální trampolína s horolezeckým úvazem a elastickými lany dopomůže.

Jízda na kladce ? Lano dlouhé 125 metrů je umístěno přímo nad údolím, ve výšce 25 metrů. Proleťte se nad údolím a poznejte jeho krásy ze vzduchu.

Síť a kláda ? Myslíte, že se ničeho nebojíte? Zkuste se přejít po kládě visící 13 metrů nad zemí. Nejprve na ni však musíte vylézt po obří síti.

Terénní koloběžky ? Nechte se lanovkou vyvézt na vrchol Medvědína a poté se po horských hřebenech spusťte spolu s instruktorem na speciální terénní koloběžce. Čeká na Vás lesní terén, štěrkové cesty i krásný výhled na okolí.

Adrenalinový den Krkonoše obsahuje:

–          bezpečnostní rady, tipy, triky

–          1x jízdu na kladce

–          1x jízdu na terénní koloběžce (včetně vývozu na kopec lanovou dráhou)

–          1x obří houpačka

–          1x vstup do lanového parku (vertikální síť s kladinou, bungee trampolína)

Počet osob: 1

Lokalita: Špindlerův Mlýn

Možnost uskutečnění: Sezóna od května do září.

Poznámky: Aktivity se nekonají během silného deště.

Platnost 12 měsíců

Výměna zdarma

Dárkové balení

Okamžitě v emailu

Koupit na Esennce.cz