Vyzkoušejte relaxační wellness pobyty

Vyzkoušejte relaxační wellness pobyty

V současné době poskytují lázeňská střediska či hotely různé rekreační či wellness pobyty za přijatelné ceny. Proto neváhejte a objednejte si ještě dnes pro sebe či pro své blízké tento víkendový či týdenní pobyt.

Dnešní lázeňská zařízení nabízejí spoustu relaxačních a odpočinkových programů.

Zaměřují se tedy nejen na prevenci, ale i zdravý životní styl, fitness či celkový odpočinek a relaxaci. Ženy zde mohou podstoupit například programy pro krásnou kůži, komplexní či speciální kůry, které se skládají z několika léčebných procedur.

Jsou zde i různé perličkové koupele a masáže. Pokud ženy trápí např. celulitida, mohou si vybrat třeba speciální pobyt, kde jim bude proveden celkový peeling atd.

Návštěvníci mohou navštívit různé procedury a obvykle jsou to různé koupele, vířivky, klasické masáže, čokoládová masáž, masáž lávovými kameny, přírodní rašelinové zábaly, parafínové zábaly, masáže éterickými oleji, oxygenoterapie apod.

Běžně zde funguje cvičení v bazénu, skupinové cvičení, plavání, sauna, aqua aerobic, kalanetika, aromaterapie. Návštěvníci si mohou zpříjemnit pobyt i dalšími sportovními aktivitami, jako např. jízdou na kole, rybařením, stolním tenisem, ruskými kuželkami. Pořádají se zde i výlety do okolí či jízdy na koni.

Ženy mohou využít služeb kadeřnického a kosmetické salonu, manikúry či pedikúry. Některé z těchto aktivit nabízejí také i hotely. Nejčastěji jsou to různé druhy koupelí, masáží a zábalů. Dále lze používat tenisové kurty, finskou saunu, squashové hřiště, fitness centrum, posilovnu, vnitřní bazén.

K dispozici bývají i pivní lázně, ve kterých se dá jednoduše relaxovat a odpočívat.

Pokud se chystáte prožít relaxační dovolenou, pak jsou wellness pobyty pro Vás jako stvořené!