Vánoční pobyty

Vánoční pobyty

Chcete, aby letošní Vánoce byly zcela výjimečné a abyste na ně spolu se svými nejbližšími pokud možno nikdy nezapomněli? Co takhle vyhnout se nepříjemnému předvánočnímu stresu, nikdy nekončícímu plánování i všem přípravám a vyrazit na speciální vánoční pobyt, během kterého si nejen odpočinete, ale navíc získáte nezapomenutelné zážitky plné dobrodružství! Vánoční pobyty jsou určeny pro všechny, kteří chtějí zažít opravdový vánoční zázrak v podobě vánočního odpočinku!

ZOBRAZTE SI VÁNOČNÍ POBYTY SE SLEVOU AŽ 75% »

 

ORIGINÁLNÍ DÁREK

Vánoční pobyt může být také úžasným nápadem na originální dárek pro někoho z Vašich nejbližších. Co může být přece lepšího, než darovat zážitek a uvolňující odpočinek v jednom! Pokud si navíc vyberete jeden z pobytů ihned, můžete ho získat se slevou až 75 % z původní ceny! Tato nabídka je však samozřejmě časově omezená a platí pouze na vybrané pobyty, proto s rezervací svého pobytu raději příliš dlouho neotálejte. Vybrat si můžete z naší nabídky, kterou jednoduše zobrazíte kliknutím na tlačítko zobrazit pobyty, které najdete hned pod tímto článkem.

 

VÁNOČNÍ ROMANTIKA

I o Vánocích můžete být romantičtí a pozvat svou lásku na společný víkend! Vyrazte spolu se svou milovanou polovičkou do lázní nebo horského hotelu s wellness a užijte si společné zasněžené Vánoce spojené s neskutečnou relaxací a uvolňujícím hýčkáním!