Thajské masáže - Cesta ke zdraví

Thajské masáže – Cesta ke zdraví

Přijďte si vyzkoušet tradiční thajskou masáž, která se provádí hned v několika městech a to nejen v Praze, ale i v Brně, Hluboké nad Vltavou, Karlových Varech, Mladé Boleslavi či Špindlerově Mlýně.

Při thajské masáži se používá řada protahovacích a mačkacích technik, které vedou k odstranění například bolesti zad a hlavy či ztuhlé šíje atd.
Tradiční thajská masáž se aplikuje přes oblečení. Obvykle klient leží buďto na masážním lehátku anebo na speciální matraci.
Nejprve se provádí na přední části těla. Zde se masírují zprvu chodidla a poté se pokračuje postupně až k hlavě.

Dále se pracuje na bocích a zadní části. Tato masáž je ukončena vsedě, kde se ještě protáhnou některé horní partie těla. Celá masáž je prováděna za doprovodu překrásných thajských melodií a to z toho důvodu, aby se klient uvolnil a začal relaxovat.

Thajská masáž působí pozitivně nejen na pohybový systém, ale i nervový či trávící. Tato masážní procedura vyniká delším relaxačním a regeneračním účinkem. Zpravidla trvá jednu až dvě hodiny. Za tu dobu se v organismu odbourá nahromaděný stres a dokonce se zlepší krevní oběh. Tato masáž ovlivňuje velmi příznivě nejen fyzickou, ale i psychickou stránku.

 

Druhy thajských masáží

V podstatě se thajské masáže dělí do několika typů a to na masáže klasické, Classsic Thai, olejové, bylinné (Herbal Massage), léčebné (Natural Healing), relaxační pro mysl a hlavu (Head Relax) či unavené tělo. Do této skupiny je možné zařadit i speciální masáž nohou, která hlavně využívá jemných přírodních olejíčků.
Jednoduše se pak mačkají na chodidlech tzv. reflexologické body, které účinně odbourávají únavu či stres. Masáž nohou je velmi praktická, neboť se provádí asi půlhodiny.

 

V případě, že budete mít zájem si Thajskou masáž vyzkoušet nebo ji někomu darovat, vyberte si z našeho katalogu.