Silvestrovské pobyty na horách i se slevou

Silvestrovské pobyty na horách i se slevou

Silvestrovské pobyty jsou určeny pro všechny, kteří chtějí oslavit příchod nového roku netradičním způsobem. Sbalte si věci, pozvěte rodinu či přátele a vyrazte společně prožít Silvestr na horách, v relaxačních lázních nebo na jiném originálním místě.

Všechny Silvestrovské pobyty nabízejí svým klientům ubytování ve vkusně zařízených hotelech či penzionech, ve kterých najdete vše, co byste během svého pobytu mohli potřebovat. Na horách během dne můžete samozřejmě lyžovat na pečlivě udržovaných sjezdovkách, vydat se na běžkařskou trasu, vyrazit na procházky zasněženou horskou krajinou nebo se vyblbnout na sáňkařské dráze. V lázních nebo wellness centrech zase během dne absolvujete nejrůznější uvolňující a zkrášlující procedury, mezi které patří například bylinné koupele, aromaterapie, očistné zábaly nebo uvolňující masáže lávovými kameny. Ať už si ale vyberete jakýkoliv způsob, jak oslavit Nový rok, samozřejmě vždy uvidíte na nebi slavnostní ohňostroj a nebude chybět i tradiční přípitek.

Nenechte se přemlouvat a rozjasněte oči svých nejbližších výběrem zážitku z kategorie Silvestrovské pobyty. Garantujeme Vám, že na tento Silvestr poté rozhodně jen tak nezapomenete.

Jak jistě víte, na plánování silvestrovského večera a příchodu dalšího roku není brzo snad nikdy! Pokud chcete letošní konec roku oslavit opravdu výjimečně, měli byste si svůj pobyt vybrat již dnes! Překvapte své nejbližší a darujte jim tento pobyt jako dárek, můžete tak vyřešit problém s originálním dárkem k Vánocům nebo třeba narozeninám! Vybrat si můžete mezi stylovými pobyty na horách nebo třeba odpočinkovými relaxačními pobyty v lázních!

ZOBRAZTE SI SILVESTROVSKÉ POBYTY SE SLEVOU AŽ 75% »

 

Silvestr na horách

K zimnímu období neodmyslitelně patří zasněžená krajina a bílá horská údolí plné sjezdovek a stezek pro běžkaře. Patříte-li tedy také mezi milovníky zimních sportů, rozhodně Vás nadchne zážitek s názvem Silvestr na horách.

Vánoce a Silvestr jsou pro mnohé z nás nejdůležitějšími a nejkrásnějšími dny v roce, dopřejte si tedy originální zábavu a vydejte se spolu s rodinou či přáteli oslavit příchod nového roku na hory. Ubytováni budete ve vkusně zařízeném horském hotelu, ve kterém naleznete vše, co byste během svého pobytu mohli potřebovat. K dispozici Vám samozřejmě bude hned několik sjezdovek, běžeckých tras i sáňkařských drah pro ty, kterým lyžování a snowboard nic moc neříkají. Přímo na Silvestr pak bude u chaty také proveden slavnostní ohňostroj doprovázený novoročním přípitkem.

Neseďte celou zimu doma na pohovce a užijte si nezapomenutelný Silvestr na horách. Jen zde totiž poznáte opravdovou krásu zasněžené krajiny plné třpytícího se sněhu. Zažijte spolu se svými blízkými opravdovou zimní pohádku.

Zobrazit víkendové pobyty pro dva levně >>

 

POBYTY PRO VŠECHNY

Pokud se obáváte toho, že bude silvestrovský pobyt na horách možná mimo Vaší momentální cenovou kategorii, ale i přesto byste hrozně rádi jeli, nezoufejte! Díky speciální slevové nabídce můžete nyní získat Silvestrovský pobyt se slevou až 75 %! Tato nabídka je však časově omezená a platí rovněž pouze na vybrané pobyty, a tak s rezervací svého pobytu raději příliš dlouho neotálejte.

Silvestrovské pobyty jsou určeny jak pro muže, tak pro ženy snad všech věkových kategorií. Vyrazit na takový pobyt můžete se svou milovanou polovičkou, partou přátel nebo klidně s celou svou rodinou. Záleží pouze na tom, jaký druh silvestrovského pobytu si zvolíte. Abyste si mohli z aktuální nabídky vybrat ten pravý, stačí kliknout na tlačítko s označením zobrazit pobyty, které najdete přímo pod tímto článkem. Vychutnejte si nezapomenutelné procházky zasněženou kolonádou, uvolňující masáže, všude vonící punč, koupele s vůní skořice, lahůdky z hotelové restaurace i následný ohňostroj nad městem. Po prožití klidných rodinných Vánoc si přece můžete užít i nezapomenutelný a zábavný Silvestr!