Rodinné pobyty

Rodinné pobyty

Chcete vyrazit se svými dětmi na zábavný rodinný pobyt, během kterého byste strávili společný čas a přitom zažili nové zážitky a vytvořili svým dětem nové nezapomenutelné vzpomínky? V tom případě byste si měli rozhodně vybrat jeden z nabídky rodinných pobytů, které jsou přizpůsobeny právě rodinám s malými dětmi.Rodinné pobyty se uskutečňují obvykle na horách nebo v prostředí, ve kterém můžete kromě hotelu provozovat i nejrůznější volnočasové aktivity a výlety do přírody. Velmi oblíbený je například pobyt v pražském aquaparku, kde si s dětmi můžete užít celé hodiny vodních radovánek a nespoutané zábavy.

ZOBRAZIT RODINNÉ POBYTY SE SLEVOU AŽ 75% »

 

RODINNÉ POBYTY V ČESKU

Jsou-li Vaše děti na dlouhé cestování ještě příliš malé, nejspíš nechcete trávit celé dny v autě během cesty k moři nebo riskovat chaotický let letadlem, kdy je nebudete během letu schopni utěšit. Proto je skvělou alternativou vybrat si jeden z mnoha hotelů nebo rodinných penzionů v České republice, které jsou přátelské k dětem. Celý pobyt můžete samozřejmě strávit ve společnosti svých dětí, hrát deskové hry nebo vyrazit společně do přírody či na prohlídku historických památek. Pokud ale chcete během svého pobytu alespoň na chvilku vypnout, můžete si vybrat hotel s wellness centrem, ve kterém můžete nerušeně relaxovat, zatímco si Vaše děti budou hrát se speciálně vyškolenými hotelovými animátory a užijí si zábavu a společné hry, mezitím co Vy budete podstupovat uvolňující masáž nebo rostlinný zábal.

 

UŠETŘETE!

Díky tomu, že je o rodinné pobyty všeho druhu mezi českými rodinami neustále větší zájem, můžete si nyní vybrat také ze speciální akční nabídky, kdy můžete získat pobyt až se 75 % slevou! Tato nabídka je samozřejmě časově omezená, proto neváhejte a rezervujte si svůj společný pobyt ještě dnes! Chcete-li si užít kvalitní rodinnou zábavu, stačí kliknout na tlačítko zobrazit pobyty a vybrat si mezi nimi takový, který bude Vaší rodinně vyhovovat nejvíce.