Pobyty na horách se slevou

Pobyty na horách se slevou

Patříte mezi typy lidí, kteří nejraději odpočívají aktivně? Dáváte před dovolenou u moře přednost spíše horské turistice a zimnímu lyžování? Chcete-li opustit na pár dní svůj každodenní život a vyrazit do hor, kde bude Vaším jediným rozptýlením dech beroucí zelená příroda a čistý vzduch, není nic snazšího, než si rezervovat svůj vlastní pobyt na horách!

ZOBRAZTE SI POBYTY NA HORÁCH SE SLEVOU AŽ 75% »

 

VÝHODNÉ POBYTY PRO VŠECHNY

Protože je v České republice mnoho relaxačních zařízení a wellness komplexů, není divu, že si mezi nimi můžete vybrat takový, který zároveň splní Vaše sportovní potřeby a Vy tak můžete relaxovat a zároveň sportovat. Pokud hledáte pobyt, který splní všechny Vaše požadavky a zároveň bude finančně nenáročný, zkuste si prohlédnout naší speciální nabídku pobytů, které najdete pod tlačítkem zobrazit pobyty, které je umístěno na konci tohoto článku. Pobyty na horách jsou vhodné pro ženy i muže jako jednotlivce, kteří chtějí utéct od každodenních problémů, pro skupinky přátel, kteří touží po společných zážitcích, pro páry, které hledají romantiku i pro rodiny s dětmi, které chtějí zažít netradiční dovolenou na domácí půdě. Díky slevové akci, která právě probíhá, můžete ušetřit a dopřát si pobyt na horách až se 75 % slevou!Tato nabídka je však samozřejmě časově omezená, a proto neváhejte a rezervujte si svůj pobyt ještě dnes!

 

PRO TURISTY I LYŽAŘE

Váháte-li nad pobytem na horách kvůli tomu, že neumíte lyžovat, tam, kam byste rádi jeli, není momentálně dostatek sněhu nebo zrovna neprobíhá hlavní sezóna, pak nezoufejte! Pobyt na horách si užijí zajisté i milovníci čisté horské přírody a turisté, kteří rádi zdolávají horské hřebeny.