Hotel Zámeček Poděbrady

Hotel Zámeček Poděbrady

Navštivte jedno z nejkrásnějších lázeňských měst na našem území a dopřejte si ubytování ve čtyřhvězdičkovém luxusním hotelu Zámeček Poděbrady. Tento architektonický skvost byl postaven ve dvacátých letech minulého století a nyní si můžete vychutnat jeho jedinečnou atmosféru díky perfektnímu a komfortnímu ubytování.

 

Ubytovací kapacity a vybavení pokojů

Každý návštěvník hotelu Zámeček Poděbrady si může vybrat ze 49 pokojů a dalších 19 pokojů v dependanci. Tyto pokoje mohou být jednolůžkové, dvojlůžkové či apartmá a jsou standardně vybaveny samostatnou oddělenou koupelnou se sprchovým koutem či vanou a toaletou.

Dále na pokojích naleznete televizor se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, minibar a vysokorychlostní přípojku na internet.

 

Wellness z hotelu Zámeček Poděbrady

Každý potřebuje občas vypnout a nabrat nové síly relaxací a odpočinkem. Pokud si dopřejete návštěvu hotelové wellness a relaxační zóny, budete si moci vyzkoušet spoustu zajímavých procedur a zařízení, mezi které patří jednoznačně:

  • Široká nabídka masáží
  • Infra sauna
  • Perličkové koupele
  • Uhličité a přísadové koupele
  • Ruční podvodní masáže
  • A mnoho dalších…

 

Gastronomie a další služby

V hotelovém a la carte restaurantu si můžete pochutnat na pokrmech české i zahraniční kuchyně, širokém výběru moučníků, teplých, studených alkoholických i nealkoholických nápojů.

Dále je v hotelu k dispozici recepce a směnárna s nepřetržitým provozem, sekretářské služby, lobby bar, room service, konferenční centrum, salonky a další.