Hotel Sklář Harrachov

Hotel Sklář Harrachov

Hledáte-li oázu klidu a relaxace, hotel Sklář je přesně tím pravým! Nachází se přibližně pět minut chůze od Harrachova na okraji překrásného lesa. Nechte o sebe pečovat obklopeni luxusem čtyřhvězdičkového hotelu a užijte si nezapomenutelný pobyt.

 

Pokoje a jejich vybavení

Rozhodnete-li se ubytovat v hotelu Sklář, můžete si vybrat z celkového počtu 169 pokojů takový, který Vám bude vyhovovat nejvíce. Kategorie jsou následující: jednolůžkové, dvojlůžkové, rodinné pokoje, Executive Suite a President Suite.

Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, vysoušečem vlasů, LCD televizorem se satelitním příjmem, balkonem a vysokorychlostním internetovým připojením Wi-Fi.

 

Gastronomické zážitky v hotelu Sklář

Dostanete-li hlad nebo si budete chtít dopřát některou z místních specialit, navštivte některou z hotelových restaurací a dopřejte si, na co máte chuť!

 

Bella Vista Club Restaurant

Pochutnejte si na domácích i zahraničních pokrmech, široké nabídce moučníků, alkoholických i nealkoholických nápojů a moravských vín.

V areálu hotelu se také nachází Jack Daniel’s Central Bar.

 

Hotelová wellness a relaxační zóna

Toužíte po relaxaci a odpočinku? Naberte nové síly do dalších dnů v relaxační a wellness zóně hotelu Sklář v Harrachově. Pro každého návštěvníka je připraven:

  • Hotelový bazén
  • Whirlpool
  • Sauna
  • Parní lázeň

Jak strávit volné chvíle? Můžete si vyzkoušet horská kola, tenisovou halu, tenisový kurt, stolní tenis, biliard, bowling, golf, lanové centrum a mnoho dalších atrakcí v hotelu nebo jeho blízkém okolí.