Hotel SEN Senohraby

Hotel SEN Senohraby

Ubytujte se v luxusním zámeckém hotelu SEN Senohraby, který je vzdálený pouhých 25 minut jízdy od Prahy. Vybrat si zde můžete ze 47 přepychových a plně vybavených pokojů a apartmá se satelitní televizí, minibarem, telefonem, internetovým připojením a koupelnou s WC a vanou či sprchovým koutem.

 

Ubytování

Pětihvězdičkový Hotel SEN Senohraby s překrásným výhledem do údolí nabízí všem svým zákazníkům ubytování v několika typech pokojů a apartmá. Mezi ně patří například Dvoulůžkové pokoje, Junior apartmá, Executive apartmá, Apartmá Zámecká věž, Apartmá Classic, Konferenční apartmá nebo Pokoj pro handicapované.

 

Gastronomické zážitky v Hotelu SEN Senohraby

Restaurace v hotelu SEN získala díky své kvalitě služeb a nabízených pokrmů certifikát Czech Specials. Restaurací je v hotelovém areálu a v jeho blízkosti hned několik. Ty nejzajímavější jsou tyto:

  • Hotelová restaurace
  • Zámecká restaurace
  • Swiss restaurant
  • Noční bar

 

Relaxace a volný čas

Jak strávit volné chvíle v tomto překrásném zámeckém hotelu? Na své si zde přijdou milovníci sportu i relaxace. Vyzkoušet si zde můžete například Léčebnou saunu, venkovní a vnitřní bazén s vířivkou, solárium a masáže, tenisový kurt a volejbalové hřiště, posilovnu, squash a další.

Neváhejte a dopřejte si jedinečný a romantický pobyt!