Hotel Praha Špindlerův Mlýn

Hotel Praha Špindlerův Mlýn

Toužíte po klidném a přátelském prostředí, překrásné okolní přírodě a komfortním ubytování? Pak si dopřejte pobyt v hotelu Praha Špindlerův Mlýn. Zde si můžete dopřát zajímavé relaxační a wellness procedury, sportovní zážitky a především nikým a ničím nerušený odpočinek.

 

Pokoje a jejich vybavení

hotelu Praha ve Špindlerově Mlýně si můžete dopřát ubytování v jednolůžkových, dvojlůžkových i třílůžkových pokojích, kterých je zde dohromady 27 a tři další apartmány. Všechny ubytovací prostory jsou nově zrekonstruovány a komfortně zařízeny dřevěným nábytkem v rustikálním stylu.

Každý pokoj nabízí vlastní samostatnou koupelnu s toaletou a sprchovým koutem, televizor se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, CD přehrávač a další.

Relaxace a wellness

Zpříjemněte si pobyt v hotelové wellness zóně a dopřejte svému tělu odpočinek a uvolnění, jaké si zaslouží. Z široké nabídky nabízených procedur si vybere každý. Dopřejte si například:

  • Ovocnou koupel
  • Regenerační rašelinovou koupel
  • Bio ošetření pleti
  • Intenzivní hydratační kůru
  • Thalgodermyl
  • Tonizující zábal a mnoho dalších

V hotelu Praha Špindlerův Mlýn si také můžete vychutnat různé masáže, například klasické, antistresové, Havana rumové, Lávovými kameny a další.

 

Restaurace hotelu Praha Špindlerův Mlýn

Kulinářské pochoutky si vychutnáte v hotelové restauraci, která spolupracuje se společností Ambiente Restaurants Group. Překrásný interiér restaurace si zamiluje každý návštěvník.