Hotel Park Poděbrady

Hotel Park Poděbrady

Překrásné a klidné prostředí lázeňského čtyřhvězdičkového hotelu Park Poděbrady si zamiluje každý návštěvník. Hotel se nachází přímo na pěší zóně kolonády v lázeňském parku nedaleko historického centra města.

 

Ubytování a služby

Hotel Park Poděbrady disponuje šesti nadzemními a jedním podzemním podlažím, pro návštěvníky je připraveno 56 dvojlůžkových pokojů a 6 apartmánů.

Mezi základním vybavením hotelových pokojů naleznete například plně vybavenou koupelnu se sprchovým koutem a WC, připojení k internetu, telefon s přímou volbou, minibar, trezor a televizor.

O vaše chuťové pohárky se postará restaurace situovaná do přízemí s celkovou kapacitou 108 míst k sezení a salonkem s dalšími 30 místy. Můžete si zde dopřát místní, české i mezinárodní pochoutky doprovázené kvalitními víny.

 

Relaxace, wellness a SPA v hotelu Park Poděbrady

Kdo by netoužil po vydatném odpočinku po náročných pracovních dnech, zajímavých wellness procedurách a lázeňských procedurách, po kterých se zlepší zdraví a imunita. To vše si zde můžete dopřát! Čeká na Vás:

  • detoxikace, regenerace, posílení imunity
  • prevence a léčba nemocí srdce a oběhového systému
  • redukci tělesné váhy
  • léčba bolestí pohybového aparátu

Pro volný čas je v hotelu Park v Poděbradech k dispozici golf, tenis, squash, bowling, střelba, jízda na koni, půjčovna kol a mnoho dalšího.