Hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou

Hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou

Překrásný výhled na Orlické hory, profesionální a milý personál, plně vybavená moderní wellness zóna, jedinečné gastronomické zážitky, luxusní pokoje, klid a pohoda. To je Hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou, takže neváhejte a dopřejte si nezapomenutelný pobyt.

 

Ubytování a vybavení pokojů

Pokud se rozhodnete ubytovat se v hotelu Panorama v Rychnově nad Kněžnou, k dispozici budete mít 24 dvoulůžkových pokojů, 1 třílůžkový pokoj, 3 rodinné pokoje, 1 luxusní apartmá PANORAMA suite a také 1 dvoulůžkový pokoj pro vozíčkáře.

Mezi standardním vybavením pokojů v tomto čtyřhvězdičkovém hotelu naleznete například koupelnu s WC a vanou nebo sprchou, balkón, LCD televizi, telefon, přípojkou na internet, minibar, fén a ve vybraných pokojích jsou k dispozici DVD přehrávače.

Pro návštěvníky je také připraveno uzavíratelné parkoviště.

 

Wellness v hotelu Panorama Rychnov nad Kněžnou

Načerpejte novou energii v moderní hotelové wellness zóně. Zaplavte si v krytém 10 x 5 metrů velikém bazénu, dopřejte si Vířivku s průměrem téměř 3 metry, zapoťte se v sauně nebo si vyzkoušejte některou z mnoha nabízených masáží, mezi které patří:

  • Masáž lávovými kameny
  • Medová detoxikační masáž
  • Horká čokoláda plus zábal
  • Manuální lymfatická drenáž
  • Klasické masáže
  • Aromatické masáže

 

Restaurace PANORAMA

Pokrmy z české i mezinárodní kuchyně, bezmasá jídla, rybí speciality a bohatý sortiment nápojů nabízí hotelová restaurace.