Hotel Ostrov

Hotel Ostrov

Chcete si se svojí láskou dopřát romantické ubytování uprostřed pískovcových skal? Chcete se nechat rozmazlovat wellness a relaxačními procedurami? Užijte si luxusní a komfortní ubytování v hotelu Ostrov ještě dnes!

Nedotčená příroda Českého Švýcarska čeká pouze na vaši návštěvu.

 

Ubytování a vybavení pokojů

Hotel Ostrov Má k dispozici 31 pokojů, z toho 6 apartmánů, 24 dvoulůžkových pokojů a jeden bezbariérový dvojlůžkový pokoj.

Každý pokoj disponuje koupelnou s vanou se sprchovou zástěnou nebo sprchovým koutem, toaletou, toaletními potřebami, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem, pracovním stolem, televizorem, bezdrátovým vysokorychlostním připojením k internetu a balkónem či francouzským oknem.

 

Wellness a relaxace

Každý návštěvník hotelu Ostrov má celodenní volný vstup do relaxačního centra s krytým bazénem s protiproudem a bublinkovou masáží, whirlpoolem, parní komorou a možností několika druhů masáží, mezi které patří masáž:

  • Rekondiční
  • Sportovní
  • Aromaterapeutická
  • Relaxační

 

Restaurace hotelu Ostrov

Příjemnou atmosféru hotelové restaurace dokresluje interiér z masivního dřeva a pálených cihel. V této restauraci je k dispozici 70 míst a na letní terase dalších 25 míst k sezení. Pochutnáte si zde především na bravurně zvládnutých receptech české kuchyně, díky kterým se může tato restaurace honosit certifikátem CzechSpecials.