Hotel Kopanice Žítková

Hotel Kopanice Žítková

Navštivte chráněnou oblast Bílých Karpat na Moravě a dopřejte si čtyřhvězdičkové ubytování v luxusním a komfortně zařízeném hotelu Kopanice Žítková. Vezměte s sebou i svojí lásku a vychutnejte si nezapomenutelné romantické chvíle obklopení nedotčenou přírodou ve dvou.

 

Ubytování a pokojové vybavení

Vyberte si ze dvou jednolůžkových, dvaceti dvoulůžkových standard, twin nebo s balkonem či čtyřech rodinných suit pokojů a čeká na vás nezapomenutelné ubytování plné luxusu.

Všechny pokoje v hotelu Kopanice Žítková mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, moderní zařízení, vysoušeč vlasů, LCD televizor, minibar, televizor, trezor a vysokorychlostní přípojku k internetu.

 

Gastronomie v hotelu Kopanice Žítková

Hotelovým hostům je k dispozici Restaurace Vyhlídka, která disponuje 40 místy k sezení a letní terasou. Ostatní si mohou vychutnat dobroty v Kopanické restauraci s 30 místy a letní zahrádkou.

Degustaci výtečných vín si můžete vyzkoušet v podzemním partě hotelu ve Vinárně. Horké či studené nápoje si můžete vychutnat v Lobby baru.

 

Wellness centrum a další služby

Ve wellness centru hotelu Kopanice v Žítkové si dopřejete klid a odpočinek v Relaxačním bazénu, také je k dispozici

  • Whirpool
  • Zimní zahrada
  • Sauna
  • Kneippův chodník
  • Fitness
  • A další…

V hotelu a jeho blízkém okolí si také můžete vyzkoušet například billiár, cyklistiku, nordic walking, půjčovnu laserových zbraní, let balonem, bowling, tenis, lyžování, běžky a mnoho dalšího.