Hotel Albatros Prachatice

Hotel Albatros Prachatice

Hledáte vhodné a stylové ubytování poblíž Prachatic? Pak již nehledejte, právě jste našli Hotel Albatros Prachatice! Zde si dopřejte nezapomenutelný pobyt, sportovní vyžití, relaxační a wellness procedury a mnoho dalšího.

V tomto hotelu je také široké zázemí pro rodiny s dětmi. Pro nejmenší je zde připraven dětský koutek ve tvaru tee-pee, venkovní hřiště, travnatá plocha s dřevěnými atrakcemi, jako je ztroskotaná plachetnice, rozhledna, tunel do neznáma a další.

 

Ubytování a pokoje

Hotel Albatros Prachatice nabízí ubytování v 39 pokojích s celkovou kapacitou 110 lůžek. Každý pokoj je plně vybavený televizí se satelitem, telefonem, internetovým připojením, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Pokud do hotelu přijedete automobilem, můžete využít osvětleného parkoviště u hotelu, které je pro hosty zdarma.

Každý den máte také volný vstup do hotelové wellness zóny.

 

Wellness procedury v hotelu Albatros Prachatice

Ve wellness zóně Hotelu Albatros si můžete užít Mořské laguny, což je vyhřívaný vnitřní bazén s protiproudem a masážní vířivkou. Dále zde máte plně k dispozici Finskou saunu nebo nepřeberné množství různých masážních procedur, mezi které patří například:

  • Filipínské masáže
  • Magic Hot Stones
  • Havajská Lomi Lomi
  • tradiční thajské masáže
  • Jedinečná Thai Spa