Hotel a Pension Seeberg

Hotel a Pension Seeberg

Odpočiňte si od každodenního stresu, nechte své tělo relaxovat a naberte nové síly v rodinném tříhvězdičkovém hotelu a pensionu Seeberg, který je obklopen překrásnou přírodou nedaleko Františkových lázní.

 

Luxusní ubytování

Komfortu se každému hostu dostane v některém ze tří kategorií pokojů. Mezi ty patří Dvoulůžkový pokoj, Dvoulůžkový pokoj komfort a Dvoulůžkový pokoj Superior. Každý pokoj je s možností přistýlky a mezi základní vybavení patří koupelna se sprchou a WC, TV se satelitním příjmem, bezdrátové internetové připojení a především masivní postele se zdravotními matracemi.

Hotel a Pension Seeberg u nadstandardních pokojů nabízí také vanu, digitální sejf, chladničku či minibar.

 

Wellness v hotelu a pensionu Seeberg

Cítíte se unavení, jste stále bez energie a neustále Vás něco bolí? Pak navštivte hotelovou wellness a relaxační zónu, kde si dopřejte uvolňující koupel v bazénu s mořskou vodou s protiproudem. Dále je k dispozici hydromasáž, perličková masáž, sauna, kosmetika a pedikúra.

Kromě wellness v hotelu a pensionu Seeberg můžete navštívit lázeňský resort ve Františkových Lázních.

 

Restaurace a bar

Pochoutky České i zahraniční kuchyně si můžete dopřát ve stylové a útulné hotelové restauraci, pro sklenku dobrého pití navštivte místní Bar. V letních měsících je k dispozici zahradní restaurace.