Hejtmanský Dvůr Slaný

Hejtmanský Dvůr Slaný

Vydejte se prozkoumat krásy Středních Čech a ubytujte se v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu s názvem Hejtmanský Dvůr Slaný.

Díky celkové kapacitě 76 lůžek ve 38 různých pokojích si pobyt v tomto překrásném hotelu může vychutnat každý a kdykoliv. Z většiny pokojů je překrásný výhled na historické náměstí a mezi vybavením pokojů naleznete například vanu či sprchový kout, fén, televizor se satelitním příjmem, telefon, minibar, trezor a přípojku na internet.

 

Relaxace a wellness zážitky

I tento čtyřhvězdičkový Hejtmanský Dvůr ve Slaném nabízí svým návštěvníkům plně vybavenou wellness a relaxační zónu, kde si můžete dopřát návštěvu sauny, vířivky, hydro-masážní vany a celou škálu zajímavých masáží, jako jsou:

  • Masáž horkými lávovými kameny
  • Čokoládová masáž
  • Medová masáž
  • Klasická masáž

 

Gastronomie v Hejtmanském Dvoře Slaný

Úžasné gastronomické zážitky si vychutnáte v hotelové restauraci nesoucí jméno Atriová restaurace. Zde si pochutnáte na českých i světových pokrmech, okusíte bohatý výběr moravských vín a na své si přijdou i děti. Kapacita této restaurace činí 80 míst.

Dále můžete navštívit Gotická vinárnu, která se nachází v podzemním podlaží v atraktivních gotických klenutých prostorách.

Navštivte tedy tento luxusní středočeský hotel a dopřejte si nezapomenutelný pobyt plný relaxace, odpočinku a dobré nálady.